Windows 10 Gereksiz Servis ve Hizmetlerden Kurtulun

Teşekkürler cevap için.
İngilizce ne yazdıklarını ve ne işe yardığını biliyorsan elle yapabilirsin tabi :) Bilmeyen çok olduğu için önerilenler yeterlidir.
[/QUOTE] :D O kadar ingilizcem maalesef yok.

Merhabalar bu uygulamayı açtığımda ok tıkladığımda açılmıyor 6 7 kez denedim olmadı bi yardımcı olsan

Dosya Ekleri

• bandicam 2019-07-01 16-14-27-793.jpg
    bandicam 2019-07-01 16-14-27-793.jpg
    25,9 KB · Görüntüleme: 327
Merhabalar bu uygulamayı açtığımda ok tıkladığımda açılmıyor. 6, 7 kez denedim olmadı bir yardımcı olsan.
Başlıkta da yazdığı gibi uyarıda da yazdığı gibi Win 10 için olan aracı farklı sistemde veya güncel Win 10'da açmıyorsanız gayet normal bir uyarı.

Windows 8 ve 10 ile beraber geri bildirim, sistem hata döküm takibi, uygulama edinin benzeri bir sürü servis ve uygulama çalışmaktadır. Birçok kişi gündelik ve bilgisayarı oyun için yeni birşey yapmadan kullandığından bu servisler sisteme etki ediyor ve performanslarını düşürebiliyor. Bu yüzden bu servis ve uygulamaları kaldırabilir devre dışı bırakabilirsiniz. Sistem üzerinden bazılarına izin verilse de çoğu istenildiği gibi kapatılamıyor normal kullanıcıların da yararlanabilmesi için paylaşıyorum ancak önerilmedikçe veya bilmediğiniz şeyleri kapatmaya çalışmayın.

Eki Görüntüle 280748

1: Önerilen ayarları uygular.
2: Önerilen ve daha az önerilen ayarları uygular.
3: Bütün ayarları uygular.
4: Yapılan değişiklikleri geri alır.
5: Sistem geri yükleme noktası oluşturur.

Kullanımı:
Sosyalde veya farklı bir yerde size hangi seçeneği seçeceğiniz söylenmediyse 1. seçenek olanı seçmeniz yararınıza olur.
İstenen seçeneği seçtiğinizde çıkış yapın size uyarı verecek çıkmak istiyor musunuz diye hayır seçin. Sonra tekrar bir uyarı verecek ve Restart seçeneği gelecek Restart tıklayıp yeniden başlatmasını bekleyin.

İndirme bağlantısı:
Link
Hocam eski ayarlarımıza geri nasıl dönebiliriz

Hocam eski ayarlarımıza geri nasıl dönebiliriz?
5. Şıkkı uyguladıysan sistem geri yüklemeyle dönebilirsin veya uyarı verdiyse nokta oluşturduysa geri yüklemeyle dönebilirsin. Bir sorun oluştuysa geri yükleme yerine 1. şıkkı uygulaman da yeterli olabilir.

Geri
Yukarı