Windows 10 Ghost Spectre kurulmalı mı?

Peki uygulamalar ile ilgili sorun çıkartır mı? Steam, Discord, VSC vs.
VSC kullanıyorum DC Bot için sıkıntısız çalışmıştı. Keza Discord'da aynı şekil. Steam çalışır fakat bazı oyunlar Windows sürümü için üst sürümleri isterse çalışmayabilir çünkü bu sürüm 1507 kullanıyor. Dilerseniz 21H1/21H2 kullanan 2021 LTSC de atabilirim. Fakat deneyimlerime göre LTSB/LTSC arasında en stabili 2015 LTSB.

VSC kullanıyorum DC bot için sıkıntısız çalışmıştı. Keza Discord'da aynı şekil. Steam çalışır fakat bazı oyunlar Windows sürümü için üst sürümleri isterse çalışmayabilir çünkü bu sürüm 1507 kullanıyor. Dilerseniz 21H1/21H2 kullanan 2021 LTSC de atabilirim. Fakat deneyimlerime göre LTSB/LTSC arasında en stabili 2015 LTSB.

Hocam Counter-Strike 1.6 ve Prototype oynuyorum. Onlar çalışsa yeter :D

5 yıl Ghost Spectre kullandım. Devamlı güncelleme alıyor ve hiç önemli bir sorun yaşamadım. Normal windowsta daha çok sorun yaşadığımı söyleyebilirim. Denemenizi öneririm.

Son düzenleme:
Kurma dostum. Birçok böyle modifiye edilen Windows'larda çok sorun yaşadım. Deneyimli olarak söylüyorum. Mutlaka bir oyunun veya programın hizmeti başlatması gerekiyor ama o hizmet silindiği veya devredışı bırakıldığı için oyunda crash yiyorsun veya herhangi bir kod hatası ile karşı karşıya kalıyorsun.
Birkaç telemetri hizmetini devre dışı bırakırsın ve orijinal Windows'a devam edersin. Gereksiz hizmet diye birşey yok. Hepsi gerekli ve birşey lazım olduğunda kullanıma geçiyor. Önemsenmeyen hizmetleri de elle olarak ayarlarsan performanslı şekilde oyunlarinı oynarsın.

Geri
Yukarı