Windows 10 Ghost Spectre vs Windows 11 Ghost Spectre

KebabTheKiller

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Valorant'ta drop yediğim için oyunu bıraktımi Windows kasıyor zaten. İkisinden hangisi fazla FPS verir?
1. Sistem Intel B940 (Turbo Boost açacağım) 3GB RAM MHz RAM Intel HD Graphics family. Bu PC MC 1.8. 9 skyblock vs oyunlarda 60+ FPS vermeli.
2. Sistem Intel i7 720qm (Turbo açılmıyor) 4x2 6 GB 1333MHz RAM GT 730 DDR3. Bu PC MC tüm sürümler Valorant 60+FPS vermeli. Sürekli drop yiyorum virüs var galiba.
Hangisini indireyim?

2016 LTSB. Vanguard lazımsa 2021 LTSC belki, destekliyorsa, olabilir.

Hocam modlu olacak. Win Defender yok bilmem ne Cortana zaten SSD yok. B940'lı sistemde işlemci boşta %40 kullanılıyordu yeter etti. 1dk'da YouTube açılıyordu Windows 10 32 Bit'te sonra format atmadan Win 8.1 32 Bit'e geçtim.

Hocam modlu olacak. Win Defender yok bilmem ne Cortana zaten SSD yok. B940'lı sistemde işlemci boşta %40 kullanılıyordu yeter etti. 1dk'da YouTube açılıyordu Windows 10 32 Bit'te sonra format atmadan Win 8.1 32 Bit'e geçtim.

Defender Control ile Defender'i kapatıp, Search'i ve Update'i de kendiniz kapatıp mis gibi kullanırsınız. Enterprise sürümleri olduğu için Store bile yok. Hiçbir şey yok. Widget vs. yok. Şans verilir. Ben de 4 GB RAM'li 2011 çıkışlı laptopta kullanıyorum çünkü.

Ghost Spectre güvenmem onun yerine nexus Lite OS bakabilirsin. Süper Lite ISO'lara çok güven olmaz. Sistemin iyi değilse Windows 10 2016 exterprise LTSC kurabilirsin.

Ya da Windows X Lite Micro 11.

Valorant'ta drop yediğim için oyunu bıraktımi Windows kasıyor zaten. İkisinden hangisi fazla FPS verir?
1. sistem Intel B940 (Turbo Boost açacağım) 3GB RAM MHz RAM Intel HD Graphics family. Bu PC MC 1.8. 9 skyblock vs oyunlarda 60+ FPS vermeli.
2. sistem Intel i7 720qm (Turbo açılmıyor) 4x2 6 GB 1333MHz RAM GT 730 DDR3. bu PC MC tüm sürümler Valorant 60+FPS vermeli. Sürekli drop yiyorum virüs var galiba.
Hangisini indireyim?

Ghost Spectre kullanmayın, AtlasOS veya ReviOS kendim de kullandım.

1. Sistem Intel B940 (Turbo Boost açacağım) 3GB RAM MHz RAM Intel HD Graphics family. Bu PC MC 1.8. 9 skyblock vs oyunlarda 60+ FPS vermeli.
2. Sistem Intel i7 720qm (Turbo açılmıyor) 4x2 6 GB 1333MHz RAM GT 730 DDR3. Bu PC MC tüm sürümler Valorant 60+FPS vermeli. Sürekli drop yiyorum virüs var galiba.
Hangisini indireyim?
Hocam ikisinide kullandım. Bana windows 10 daha az input lag hissettirdi. Windows10 daha iyi fakat 11 daha kullanışlı.

Yeni konular

Geri
Yukarı