Windows 8.1 vs Windows 10 Ghost Spectre 1607 Superlite

Modlu windows öcüdürcüler gelmeden fikir belirteyim. Ghost spectre yıllardır farklı farklı pclerde kullanırım sıkıntı yaşamadım. Modlu windows istiyorsan win10 olması daha mantıklı bence.

Ne kurarsan kur, windows search hizmeti kapalı olsun da 😃

Modlu windows öcüdürcüler gelmeden fikir belirteyim. Ghost spectre yıllardır farklı farklı pclerde kullanırım sıkıntı yaşamadım. Modlu windows istiyorsan win10 olması daha mantıklı bence.

Ne kurarsan kur, windows search hizmeti kapalı olsun da 😃
Hocam benim amacım sadece daha fazla performans almak oyun falan da oynamak için değil öyle arada bir Google falan kullanmak için. Sizce hangisi peki?

Hocam benim amacım sadece daha fazla performans almak oyun falan da oynamak için değil öyle arada bir Google falan kullanmak için. Sizce hangisi peki?
Oyun amacın yoksa linuxa geçebilirsin. Ücretsiz açık kaynak kod işletim sistemi ve programlarla keyfine bakarsın. Modlu windowslardan bile daha hafif linux dağıtımları var.

Windowsta sadece temel kullanım hedefiniz varsa 8.1 daha mantıklı.

Linux olarak zorin lite, linux mint xfce, ubuntu mate, lubuntu, xubuntu, sparky denenebilir.

Oyun amacın yoksa Linux'a geçebilirsin. Ücretsiz açık kaynak kod işletim sistemi ve programlarla keyfine bakarsın. Modlu Windows'lardan bile daha hafif Linux dağıtımları var.

Windows'ta sadece temel kullanım hedefiniz varsa 8.1 daha mantıklı.

Linux olarak zorin Lite, Linux Mint Xfce, Ubuntu Mate, Lubuntu, Xubuntu, sparky denenebilir.

Tamamdır hocam çok teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı