Windows 10 Görev Çubuğu Ayarları Açılmıyor

wennzy

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sorunum başl3ıkta ki gibi. Ne ayarlardan ne de aratma ile girilmiyor görev çubuğu ayarlarına.

Son düzenleyen: Moderatör:
Efenim görev çubuğunun herhangi boş bir yerine sağ tıklamayı deneyin, "Görev çubuğu ayarları" çıkması lazım. Olmazsa geri dönüş sağlayın lütfen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
CMD'yi yönetici olarak çalıştırn ve sfc/scannow yazın.

%100 olana kadar bekleyin ve sonuçları paylaşın. Çözülmesi gerek.

CMD'yi yönetici olarak çalıştırn ve sfc/scannow yazın.

%100 olana kadar bekleyin ve sonuçları paylaşın. Çözülmesi gerek.
Beginning system scan. This process will take some time. Beginning verification phase of system scan. Verification 100% complete. Windows Resource Protection did not find any integrity violations.
Ben bu sorunun AMD RX6600 Driver'ının 23.7.1 sürümünden dolayı kaynaklandığını düşünüyorum. Hatırladığım kadarıyla önceki sürümlerde böyle bir problem yoktu. AMD'yi seviyorum iyi hoşta şu driver olayında her seferinde nasıl daha beterini yapmayı beceriyorlar anlayamıyorum :).

Beginning system scan. This process will take some time. Beginning verification phase of system scan. Verification 100% complete. Windows Resource Protection did not find any integrity violations.
Ben bu sorunun AMD RX6600 Driver'ının 23.7.1 sürümünden dolayı kaynaklandığını düşünüyorum. Hatırladığım kadarıyla önceki sürümlerde böyle bir problem yoktu. AMD'yi seviyorum iyi hoşta şu driver olayında her seferinde nasıl daha beterini yapmayı beceriyorlar anlayamıyorum :).
Driveri yeniden yüklemeyi deneyin hocam.

Ha bu arada yeniden başlatın sorunun çözülmesi gerekir. Eğer gene olmazsa driver sil yükle yaparsınız.

Driveri yeniden yüklemeyi deneyin hocam.

Ha bu arada yeniden başlatın sorunun çözülmesi gerekir. Eğer gene olmazsa driver sil yükle yaparsınız.
İkisini de denedim maalesef olmuyor. Keşke NVIDIA'da olduğu gibi AMD'de de önceki driver sürümlerini yükleyebilsek.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı