Windows 10 görev çubuğu ve ayarlar çalışmıyor

kiriptoo

Decapat
Sabah hiçbir problem yoktu. Laptopum canavar gibi çalışıyordu. Daha az önce açtım laptopu ve ne görev çubuğu çalışıyor ne ayarları açabiliyorum. Yeniden başlatma kısmına erişilmediğinden tuşa basıp kapatıp açıyorum ama düzelmiyor. Windows şu anda son sürümünde güncel. Videolardan denediğim şeyler işe yaramadı çaresizim şu an. Yurt internetine bağlandım ilk defa bu sabah ondan sonra böyle oldu bir alakası olur mu bilmiyorum.
CTRL+Alt+Del yapıp açılan yerden Wi-Fi bağlantısını kestim düzeldi. GSB Wi-Fi'de sorun resmen niye böyle bir şey yaptı bu şimdi?

Son düzenleyen: Moderatör:
DISM aracını kullanıp deneyin.

Sabah hiçbir problem yoktu. Laptopum canavar gibi çalışıyordu. Daha az önce açtım laptopu ve ne görev çubuğu çalışıyor ne ayarları açabiliyorum. Yeniden başlatma kısmına erişilmediğinden tuşa basıp kapatıp açıyorum ama düzelmiyor. Windows şu anda son sürümünde güncel. Videolardan denediğim şeyler işe yaramadı çaresizim şu an. Yurt internetine bağlandım ilk defa bu sabah ondan sonra böyle oldu bir alakası olur mu bilmiyorum.
CTRL+alt+del yapıp açılan yerden Wi-Fi bağlantısını kestim düzeldi. Gsb Wi-Fi'de sorun resmen niye böyle bir şey yaptı bu şimdi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı sorun vardı buradan halledebilirsin.

Geri
Yukarı