Windows 10 görev yönetici kısayolunun konumu değiştirilmiyor

Ryujin

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Masaüstüne görev yönetici kısayolu koydum. Ekranda düzen yapıyorum sonra yenile diyorum gidiyor sol sol üstte duruyor. Nasıl bunun önüne geçeceğim? Sıfır kurulum bile yaptım hala düzelmedi.

Arkadaşlar merhaba. Masaüstüne görev yönetici kısayolu koydum. Ekranda düzen yapıyorum sonra yenile diyorum gidiyor sol sol üstte duruyor. Nasıl bunun önüne geçeceğim? Sıfır kurulum bile yaptım hala düzelmedi.
Sağtıkla orda simgeler altında seçenekler vardı. Adına emin değilim ama onları kapatıp dene.

Screenshot_2.jpg

Ayarları deneyerek bilgi veriniz.Çözüm olursa belirtiniz.

Denedim fakat sonuç aynı.
Kişiselleştir'i seçin. Temalar'ı seçin ve aşağı kaydırın ve Masaüstü simgesi ayarları'nı seçin. Masaüstü Simge Ayarları iletişim kutusunun sol alt kısmına yakın bir yerde, Temaların masaüstü simgelerini değiştirmesine izin ver seçeneğinin işaretini kaldırın. Çıkmak için Uygula ve Tamam'ı tıklayın.

Deneyebilir misiniz ?.

Kişiselleştir'i seçin. Temalar'ı seçin ve aşağı kaydırın ve Masaüstü simgesi ayarları'nı seçin. Masaüstü Simge Ayarları iletişim kutusunun sol alt kısmına yakın bir yerde, Temaların masaüstü simgelerini değiştirmesine izin ver seçeneğinin işaretini kaldırın. Çıkmak için Uygula ve Tamam'ı tıklayın.

Deneyebilir misiniz ?.
Deneyeceğim fakat windows um etkin değil. Korsan yolla da etkinleştirmek istemedim. Etkinleştirdiğim zaman deneyeceğim teşekkür ederim.

Deneyebilir misiniz ?.
Denedim etkinleştirme yaptıktan sonra ama maalesef yine olmadı. Çok sorun yaşatırsa direkt sileceğim kısayolu. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı