Windows 10 Görev Yöneticisi Açılmama Sorunu

Mustafa YASAN

Hectopat
Daha fazla  
Görev yöneticisini açtığım zaman karşıma şu manzara çıkıyor, çözümü nedir yardımcı olur musunuz? Kafayı yemek üzereyim.

techno.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Fazla kafa yormadan bu yöntemi deneyin. Ayarlarınızı programlarınızı kaybetmeden sorunu çözün.

Programlarınızı, dosyalarınızı kaybetmeden yükseltme yaparmış gibi tekrar kurulum yaparak sorunu çözebilirsiniz. Tekrar kurulum yapmak için burdan Windows 10 medya oluşturma aracını indirin sürümünüze uygun kurulumu seçip ayarları koruyan ilk seçenek otomatik olarak seçilirse yükseltme yaparmış gibi kurulum yapın. Otomatik seçilmezse yanlış kurulumu indirmişsiniz demektir.

Daha önce benim tanıdığımın bilgisayarında da aynı durum ile karşı karşıya kalmıştım ve çözüm olarak iyi antivirüs,malware programlarıyla tarattıktan sonra tam da tahmin ettiğim gibi virüs bulunmuştu. Yani demem o ki Malwarebytes Anti-Malware gibi güçlü programlarla bilgisayarınızı taratmanızı önerebilirim. Kurulum gerektirmeyen bilgisayarını taramanızı sağlayan antivirüs ve benzeri anti-malware programları internette mevcut. Öte yandan arkadaşlarında önerdikleri gibi onarım da yapabilirsiniz.

Son düzenleme:
Yönetici modda Komut İstemi açın ve sfc /scannow komutunu çalıştırın.

Daha önce benim tanıdığımın bilgisayarında da aynı durum ile karşı karşıya kalmıştım ve çözüm olarak iyi antivirüs,malware programlarıyla tarattıktan sonra tam da tahmin ettiğim gibi virüs bulunmuştu. Yani demem o ki Malwarebytes Anti-Malware gibi güçlü programlarla bilgisayarınızı taratmanızı önerebilirim. Kurulum gerektirmeyen bilgisayarını taramanızı sağlayan antivirüs ve benzeri anti-malware programları internette mevcut. Öte yandan arkadaşlarında önerdikleri gibi onarım da yapabilirsiniz.
Bu 2 çözüm yöntemini yaptım fakat düzelme göremedim,
Size söylediğim yöntemde bilgileriniz, programlarınız ve ayarları kaybolmuyor. Okumadınız herhalde.
Şimdi sizinkini deneyeceğim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı