Windows 10 Görev Yöneticisi Kilitlenme Sorunu

KralRaen

Decapat
Windows 10 kullanıcısıyım. Bilgisayarı yeniden başlatınca fan hızlı çalışıyor ve Görev Yöneticisini açınca kilitlenme oluyor 10 saniye kadar. Kaspersky IS taraması da yaptım, herhangi bir virüs bulmadı. Tüm sürücülerim güncel.

Sistem özelliklerim:

• Intel Core i7-7700HQ
  • 16 GB RAM
  • 4 GB Ekran kartı

Son düzenleyen: Moderatör:
Kilitlenme derken ? Benimde görev yöneticisini açarken donma oluyor veya chrome açarken 1 saniyelik donma hatta fareyi bile hareket ettiremiyorum pc kilitleniyor

Tahminimce güvenli olmayan bir yazılım yüklediniz önceden ve bu yazılım 1 ay önce yada 1 hafta virüs taramasında gözükmez çünkü kendisini Windows ayarı olarak gösterir ama hemen etki etmez bi süre sonra etki eder önce ekran kartının %50 sini harcar sonra görev yöneticisini açamassınız benim bilgisayarıma da aynısı olmuştu daha devamını bilmiyorum çünkü Format atmıştım kesin çözüm oldu benim anlattığım virüs değilse bile Format sizin için kesim çözüm olur.
Ama dediğim virüs olmayabilir pek emin değilim.

Son düzenleme:
teşekkürler format atıcam ozaman başka çarem kalmadı çünkü normaldede kilitlenme olup f5 atar gibi siyah ekran oldu masaüstü geri geldi 10 saniye kadar kilitleniyor
format attım düzeldi konuyu kapatabilirsiniz
temiz format attım sorunum düzeldi bilginize

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı