Windows 10 görev yöneticisi açılmıyor

daggeoron

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Konu başlığında belirttiğim gibi görev yöneticisine hiçbir şekilde erişimim yok. Windows sürümüm 10 Home. Görev yöneticisi yöneticiniz tarafından devre dışı bırakıldı diyor.

Dosya Ekleri

• 374f99a5-67f7-4599-8d36-eaba534bea27.jpg
    374f99a5-67f7-4599-8d36-eaba534bea27.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 118
  • zövnzmbxzçmb.png
    zövnzmbxzçmb.png
    2,2 MB · Görüntüleme: 128
Son düzenleme:
Çoğunlukla virüsten dolayı olur. Bir virüs programı kullan. Çözülmezse başlat>çalıştır>gpedit.msc>kullanıcı yapılandırması>yönetim şablonları>sistem>ctrlr+alt+del seçenekleri>görev yöneticisi ile alakalı olana çift tıklayıp "Yapılandırılmadı" seçeneğini seçersen aktif olur.

Win+R>gpedit.msc>Kullanıcı yapılandırması>Yönetim şablonları>Sistem>Ctrl+Alt+Del Seçenekleri>Buranın fotoğrafını atabilir misiniz?
sgsdgsdg.png

Çoğunlukla virüsten dolayı olur. Bir virüs programı kullan. Çözülmezse başlat>çalıştır>gpedit.msc>kullanıcı yapılandırması>yönetim şablonları>sistem>ctrlr+alt+del seçenekleri>görev yöneticisi ile alakalı olana çift tıklayıp "Yapılandırılmadı" seçeneğini seçersen aktif olur.
Dediğinizi önce kontrol etmiştim fakat zaten o şekildeydi. Önerdiğiniz ücretsiz bir virüs programı var mı acaba?

Kaspersky en iyilerindendir.
Kaspersky indirip kurmayı denedim fakat bana bilgisayardan önce nortonu kaldırmamı istiyor o işlemi gerçekleştirdikten sonra pcyi yeniden başlatıyor fakat kurulum devam edince tekrar bu norton kaldırma sayfasına geliyor ve burda bir loop oluşuyor. Üstelik program ekle kaldırda zaten norton gözükmüyor.
Bence istifa etmiştir hor mu kullandınız bilgisayarı yoksa elektrikği mi az verdiniz? :)
Yemedik içmedik elektriğini yedirdik niye böyle yaptı anlamadık :)))

Dosya Ekleri

• sgsdgsdg.png
    sgsdgsdg.png
    205,9 KB · Görüntüleme: 191

Yeni konular

Geri
Yukarı