Windows 10 görev yöneticisi hareketsiz kalıyor

yasaksehir

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, Windows 10'da "görev yöneticisi" kısmını açtığımda ne yazık ki her şey sabit bir şekilde kalıyor hiçbir veri hareket etmiyor. Speedtest yapıyorum ağ kullanımı sıfır. Oyuna giriyorum oyuna girdiğimi görmüyor veyahut Chrome üzerinden bir şey açtığımda ise ufacık bile hareketlenme olmuyor. Burada ki sorunu ne yazık ki bir türlü çözemedim. Sfc /scannow gibi komutları kullanmış bulunmaktayım fakat ne yazık ki hiçbir etkisi olmadı. Ayrıca kapatmaya çalıştığımda ise böyle bir hata alıyorum uygulama kapatırken de aynı sorun var.

Yaptığım işlemler;
DISM /online /cleanup-ımage /startcomponentcleanup.

DISM.exe /online /cleanup-image /restorehealth.

Sfc /scannow

Ne yazık ki sorunum halen devam etmektedir.

Dosya Ekleri

• 12312312.PNG
    12312312.PNG
    63,9 KB · Görüntüleme: 42
  • 1221.PNG
    1221.PNG
    66,2 KB · Görüntüleme: 52
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, Windows 10'da "görev yöneticisi" kısmını açtığımda ne yazık ki her şey sabit bir şekilde kalıyor hiçbir veri hareket etmiyor. Speedtest yapıyorum ağ kullanımı sıfır. Oyuna giriyorum oyuna girdiğimi görmüyor veyahut Chrome üzerinden bir şey açtığımda ise ufacık bile hareketlenme olmuyor. Burada ki sorunu ne yazık ki bir türlü çözemedim. Sfc /scannow gibi komutları kullanmış bulunmaktayım fakat ne yazık ki hiçbir etkisi olmadı. Ayrıca kapatmaya çalıştığımda ise böyle bir hata alıyorum uygulama kapatırken de aynı sorun var.

Yaptığım işlemler;

Sfc /scannow

Virüs taraması yaptınız mı?

Yaptığım işlemler;

Sfc /scannow

Antivirüsle yaratabilirsiniz düzelmezse internetten sıfırdan İSO indir format at.

Tabi ki antivirüs ile taratacağım düzelmez ise kesin format mı atayım?
Virüs taraması yaptım fakat bir sonuç olmadı ne yazık ki başka bir şey deniyebilir miyiz merak ediyorum?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı