Çözüldü Windows 10 Görev Yöneticisi siyah ekran sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ceyhun Eroğlu

Hectopat
Daha fazla  
GTA 5 veya CS GO oynarken veya diğer oyunlarda masa üstüne dönmek istediğimde açık program olmadığından dönemiyor genelde. Ben de Ctrl + alt + delete ile görev yöneticisine açmaya çalışıyorum fakat siyah ekranda kalıyor. Ne oyun ne görev yöneticisi açılıyor. Fakat oyunun sesi falan arkadan aktif bir şekilde gelmeye devam ediyor yani oyun arkada devam ediyor. Bilgisayar donmuyor ama ekranlarda gelmiyor. Yeniden başlatmadan ise bu sorun düzelmiyor. Ekran kartım son güncellemesi mevcut. Sorunum ne olabilir? Sistemim resimdeki gibi. Şimdiden teşekkürler.

qwert.jpg

Çözüm
Arkadaşlar yardımcı olabilecek yok mu ?

Hiç kimse hiçbir şey bilmiyor mu ? :(

Arkadaşlar Sorun Teamwiever'dan kaynaklanıyormuş çözdüm, buradan pek cevap veren olmadı ama aynı sorunu olan vardır belki diye yazayım dedim.
Ctrl+shift+esc kombinasyonu da görev yöneticisini kısa yoldan açar. Sizinkinden daha çabuk. Bence oyunları hangi ekran modunda oynadığınız burada önemli. Her oyun Alt+Tab kombinasyonunu Full ekran modunda yemiyor, sanırım birkaç Online oyun böyle. Oyunu windowed borderles yapabilirsiniz ya da ctrl+shift+esc deneyebilirsiniz.

Arkadaşlar yardımcı olabilecek yok mu ?

Hiç kimse hiçbir şey bilmiyor mu ? :(

Arkadaşlar Sorun Teamwiever'dan kaynaklanıyormuş çözdüm, buradan pek cevap veren olmadı ama aynı sorunu olan vardır belki diye yazayım dedim.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı