Windows 10 görünümlü Windows 7 modu PC'ye zarar verir mi?

Moltreach

Hectopat
Buradaki bağlantıdan temiz Windows 7 ISO'sunu indirip kurmuştum ama görüntü olarak Windows 7 pek iç açıcı değil o yüzden Windows 10 modu kurdum ama herhangi bir zararı olur mu? Sadece tema mı kuruyor yoksa? Windows xlive sitesiydi.
(Bu arada performansa etkisi yok bu modun)

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradaki bağlantıdan temiz Windows 7 ISO'sunu indirip kurmuştum ama görüntü olarak Windows 7 pek iç açıcı değil o yüzden Windows 10 modu kurdum ama herhangi bir zararı olur mu? Sadece tema mı kuruyor yoksa? Windows xlive sitesiydi.
(Bu arada performansa etkisi yok bu modun)

Zararlı olabilir.

Kaldırmak istediğinizde sistemde bıraktığı bazı kalıcı şeyler gitmeyebiliyor. Bence gerek yoktu, zaten o temalar Windows 10' a pek de benzemiyor. Bir süre sonra kendiniz isteyerek Windows 7 temasına dönersiniz büyük ihtimal.

Kaldırmak istediğinizde sistemde bıraktığı bazı kalıcı şeyler gitmeyebiliyor. Bence gerek yoktu, zaten o temalar Windows 10'a pek de benzemiyor. Bir süre sonra kendiniz isteyerek Windows 7 temasına dönersiniz büyük ihtimal.

Revo uninstaller Pro kullanıyorum tüm kayıt dosyaları ile siliyor. Bu başlat menüsü hariç en yakın diyebilirim görüntü şöyle. İlkinde masaüstü simgeleri ikincisinde Chrome görünümü.

Untitled.png

ms.png

Geri
Yukarı