Windows 10 gpedit.msc açılmıyor

Keremstein

Kilopat
Daha fazla  
Windows 10 Home 64-Bit kullanıyorum. Ancak çalıştıra gpedit.msc yazınca hata alıyorum. gpedit.msc yazınca çıkan pencerede işim var başka açma yolu yok mu? Herhangi bir dosyaya sağ tık özellikler deyince (Unblock) çıkması lazım ancak bende çıkmıyor. 4 saattir bu problem yüzünden GTA V'e mod yükleyemiyorum. :(

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yardımcı olacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında amacım şuydu gpedit.msc' den birşeyi açıp dosyaların engeli kaldır diye seçeneğini gözükmesini sağlamaktı. Fakat olmuyor. Bilgisayarın başında hasta oldum ciddi ciddi. Herhangi bir dosyaya sağ tık ile özelliklerine girip engeli kaldır seçeneğine basmaktı. Fakat olmadı. Yani çıkmıyor öyle bir seçenek. ( Yanlış kelime yazdıysam kusura bakmayın, başım çok ağrıyor ekrana bakmaktan. )

LG-H850 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Tüm dosyalarda "engeli kaldır" çıkmasını sağlamaktaki amacınız nedir? O sadece güvenilir olmayan dosyalarda çıkar ve o dosyalara da engeli kaldır işaretleyip engelini kaldırırız genelde zararsız ise.
Amacım şu; GTA 5 için bir mod var LSPDFR diye. Fakat bu modun çalışması için mod dosyalarının hepsine özelliklere basıp engeli kaldır seçeneğine basmak gerek. Ama bende engeli kaldır seçeneği yok.

LG-H850 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı