Windows 10 GTA 5 Kasma Sorunu

JasonandLaura

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Eskiden 8.1 kullanıyordum. GTA 5 High ayarlarda 25 FPS veriyordu ve rahatça kasmadan takılmadan oynayabiliyordum. Şimdi Windows 10 kullanıyorum. Bilgisayarım güncel ve virüs yok. Ayarlar düşük/yüksek farketmiyor oyun akıcı değil. 25 FPS'de kasıyor. 28 FPS'de dahi kasıyor. Kaplamalar geç yükleniyor ve ani FPS düşüşleri yaşıyorum. Bu gidişle 8.1 döneceğim artık sorun yaşamaktan bıktım. Daha doğrusu yaptığım hiçbir şeyin işe yaramadığını gördükçe sinirleniyorum. Yardım edebilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Eskiden 8.1 kullanıyordum. GTA 5 High ayarlarda 25 FPS veriyordu ve rahatça kasmadan takılmadan oynayabiliyordum. Şimdi Windows 10 kullanıyorum. Bilgisayarım güncel ve virüs yok. Ayarlar düşük/yüksek farketmiyor oyun akıcı değil. 25 FPS'de kasıyor. 28 FPS'de dahi kasıyor. Kaplamalar geç yükleniyor ve ani FPS düşüşleri yaşıyorum. Bu gidişle 8.1 döneceğim artık sorun yaşamaktan bıktım. Daha doğrusu yaptığım hiçbir şeyin işe yaramadığını gördükçe sinirleniyorum. Yardım edebilirseniz çok sevinirim.
Selamlar,

Öncelikle neler yaptığınızı yazın neleri denediniz olmadı. Windows 8.1 ile 10 arasında oyunlarda fark gözlemlenemeyecek kadar az. Başlattan Xbox girip dvr açıksa kapatıp denemenizde fayda var.

Kolay Gelsin..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı