Windows 10 GTA IV Yüklerken Setup Could Not Find a File On The Specified Path or Disk Sorunu

Faruk Uzman

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Merhaba,
Ben GTA 4'ü aynı platformdan aynı yollarda kurdum oynadım fakat format attıktan sonra yüklemeye çalıştığımda aldığım hata bu. Social clubı yükledikten sonra bu kurulumda ilerlemiyor."C:\Users\izdih\AppData\Local\Temp" denilen yere de baktım. İlgili klasörleri sildim denedim yine aynı hatayı alıyorum. Oyun yüklenmiyor fakat dediğim gibi dün oynadığım bir oyundu. Oyun playstoredan indirildi.

nnnn.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım oyunu iki part halinde indirtmiş PlayStore. İlk part bittiğinde senden 2. partı istiyor ve sen ikinci partın olduğu yeri hedef göstermelisin. Yukarıya bakıyorum, temp'i neden işaretledin ki? Yani zamanında ben de PlayStore üzerinden GTA 4 kurdum. Böyle bir durum olmadı. Oyunun ikinci partını seçtiğin zaman sağlıklı bir şekilde kurması lazım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı