Windows 10 Güncelleme Programı

Ahmet Arıkboğa

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Laptopumu Windows 10 güncelleyeceğim ama hiçbir şekilde güncelleyemiyorum. Su an Windows 10 yüklü masaüstü bilgisayarım var o bilgisayara burada konu açarak yüklemiştim. Yardımcı olan arkadaş bana Windows'un sitesine ait bir link vermişti oradan yüklemiştim. Daha doğrusu programı açınca Windows 10'nu indirmeye başlamıştı. Ama o linki bulamıyorum ne kadar arasam da. Bugün içinde yüklemem lazım Windows 10'u.
Not: Sıfır kurulum yapmayacağım güncelleme şeklinde yapmayı düşünüyorum.

Rezerve işlemini yaptıysan güncelleme yapabilirsin.

Rezerve yapıp güncelleme ile geçiş yapmanıza gerek yok. O programı çalıştırıp sürümünüze uygun (Örneğin Window 7 Home Premium > Windows 10 Home) Windows 10'u seçtikten sonra ayarları koruyan seçenek otomatik olarak seçilecek temiz kurulum yapmak isterseniz bu seçimin üstüne tıklayıp kararınızı değiştirebilirsiniz. Yanlış sürümü indirirseniz sizden ürün anahtarı isteyecek o zaman yanlış kurulumu indirdiğinizi anlayacaksınız.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı