Windows 10 için Ücretsiz Driver Güncelleme Programı

MEHmute

Centipat
Yer
Dünya/Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Başlıktan da anlaşılacağı üzere Win 10 için otomatik driver güncelleme programı arıyorum.
Programların çoğu taramayı yapıyor ancak güncelleme için PRO sürüme geçiş istiyor, cracke bulaşmadan ücretsiz bir yolla sorunu çözmek istiyorum. İyi günler. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıktan da anlaşılacağı üzere Win 10 için otomatik driver güncelleme programı arıyorum.
Programların çoğu taramayı yapıyor ancak güncelleme için PRO sürüme geçiş istiyor, cracke bulaşmadan ücretsiz bir yolla sorunu çözmek istiyorum. İyi günler. :D

Ben bunu kullanıyordum Windows 7 de iken ama Windows 10 da kullanmıyorum.

Windows 10 otomatik buluyor ve kuruyor zaten. Bulamadıklarını donanım kimliği ile aratıp ne olduğunu öğrendikten sonra kendiniz kurabilirsiniz. Zaten kuracağınız sürücüler bir elin parmağını geçmez. Üşenmeyip kendiniz kurmaya çalışın ve bu tür programlardan kesinlikle uzak durun.

Forum yöneticilerinin de zamanında önerdiği donanım kimliği ile bulan Driver Identifier'i öneriyorum. Hata oranı %1 diyebilirim. O da inatla bazı donanımların miadı dolmasına rağmen güncellemeyle kısa donanım kodunda bulunanı zorlarsanız oluyor.

Tek yapmanız gereken yeni hesap açmak, taratmak, güncellerken hesaba girip indir yazan yerlere yazmak. Eğer internetim 1000 mbps ve saniyesinde indirmek istiyorum derseniz VIP almanız gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı