Windows 10 güncelleme sonrası klavye/mouse çalışmıyor

Ahmet Bingül

Hectopat
Merhaba arkadaşlar bilgisayarımda güncellemeye önem veren birisiyim ama son gelen 10.02.2020 Windows 10 güncellemesini yaptıktan sonra markası Motospeed olan mekanik klavye mouse setim yeniden başladıktan sonra Windows görmedi. Bende öncelikle farklı portlarda ve harici USB yuvasında denedim ama sonuç değişmedi. Bende yeniden başlatıp başlangıç onarma kısmından güncellemeyi geri çektim. Güncellemeyi geri çekme işleminden sonra sistemim mavi ekran verdi sürekli ve bir daha açılmadı.
Yani son gelen güncelleme bozuk lütfen yapmayın yaptırmayın bende böyle bir sıkıntıya yol açtı.

dbfec1ed-d6d0-44e8-a9d9-7d2a69b5f6ec.jpg

Sistemim: i3 3220.
GT420.
8 GB DDR3 RAM.
H61M-K anakart.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazırlayabiliyorsanız düzgün windows usb si hazırlayıp sırfırdan kurulum yapıp usb 2.0 portlarını deneyin. Technopat YouTube sayfasında video vardır. Bios a girmeyi deniyip bios da klavye ve farenin çalıştığına emin olun ve yüklemeyi yapın. Yüksek ihtimalle düzelicektir.

Hazırlayabiliyorsanız düzgün windows usb si hazırlayıp sırfırdan kurulum yapıp usb 2.0 portlarını deneyin. Technopat YouTube sayfasında video vardır. Bios a girmeyi deniyip bios da klavye ve farenin çalıştığına emin olun ve yüklemeyi yapın. Yüksek ihtimalle düzelicektir.
sıfırdan format atmak zorunda kaldım zaten ama son çıkan isoyu yüklersem yine aynı sorunla karşılaşıyorum şuanda 1903 sürümünü kurdum güncellemeleri kapattım. Güncelleme yaptıktan sonra biosta klavye mousem çalışıyor ancak windows açılırken kendisini kapatıyor klavye mouse direk rgb leri gidiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı