Windows 10 güncelleme sonrası masaüstü tamamen kitleniyor

ViperSting

Hectopat
Daha fazla  
Bugun format atıp İngilizce Windows 10 sürümünü kurmak istedim. Her şey yolumda gitti, kurulum sorunsuz tamamlandı fakat Windows arkaplanda yaptığı bir güncellemeyle aniden kitlendi. Hiçbir şey çalışmıyor, sadece masaüstü arkaplanı ve gorev çubugü gorunuyor. Klavye ve fare de calismiyor ilginc bir sekilde.

2 Defa baştan format attim, Windows guncellemelerini tamamen kapatmayi denedim ancak yine de Windows bir seyler yukluyor ve sistem kitleniyor.

Lisansim var, Windows 10 Pro İngilizce surumu yukluyorum. Sorun ne olabilir?
Dostlar, sorun benden değil güncellemedeki bir hatadan kaynaklanıyormuş. Çözüm güncellemeyi yüklememek. Paketin kodu "KB4541335", çeşitli haber sitelerinde de masaüstünü kilitlediği belirtilmiş. Son denememde Windows bu güncellemeyi yüklemeyip isteğe bağlı olarak işaretledi ve yüklemeyi bana bıraktı.

Çözüm nedir bilmiyorum, sadece formattan hemen sonra otomatik güncelleme yapmaması için internet fişini çekmiştim, o ara telefondan Windows 8.1 ve Rufus indirip kuracaktım ki, son bir şans verip deneyeyim dedim. İnterneti açtım ve "KB4541335" güncellemesi haricindeki güncellemeler yüklendi.

İyi forumlar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı