Windows 10 Güncelleme Uzun Sürme Sorunu

Spilner

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yeni bir sistem topladım ve Windows 10 kurdum fakat dünden beri güncelleme yapıyor. 1803 güncellemesi biraz yavaş sürüyor, bu normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal zira büyük bir güncelleme.

bende suan kuruyorum laptop u yenı aldım bu guncellemelerle basım beleda cok uzun suruyor ve bıtmek bılmıyor ve ıslerımede engel oluyor guncelleme yaparken yotube den vıdeo bıle ızlıyemıyorum cok kasıyor pc suan • Windows 10, sürüm 1803 özellik güncelleştirmesi.'' guncellemesı yapıyor suan saat gece 2 ye gelıyor ne kadar zamana bıter bu guncelleme bı bılgısı olan varmı ????

bende suan kuruyorum laptop u yenı aldım bu guncellemelerle basım beleda cok uzun suruyor ve bıtmek bılmıyor ve ıslerımede engel oluyor guncelleme yaparken yotube den vıdeo bıle ızlıyemıyorum cok kasıyor pc suan • Windows 10, sürüm 1803 özellik güncelleştirmesi.'' guncellemesı yapıyor suan saat gece 2 ye gelıyor ne kadar zamana bıter bu guncelleme bı bılgısı olan varmı ????
Benim 8 9 saat sürdü. Şuan rahatım kasma falan olmuyordu yüklerken bende.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı