Windows 10 Güncellemeden Sonra Harici HDD Çalışmıyor

coast

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar,
Dün bilgisayarım için gelen güncelleme sorunsuz bir şekilde kurulmuştu ama bilgisayarı açtığımda harici HDD çalışıyor fakat dosyalara erişilemiyordu. Harici HDD ''Disk Yönetimi'' nde gözüküyor ve ışığıda yanıyor ve başka bir bilgisayarda denedim sorunsuz çalışıyor ama güncellemeden sonra şu an çalışmıyor.

Sorunun ekran görüntüsü ;

cats.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz kurulum en kolay çözüm şimdilik. Benim de taşınabilir hariici diskim var ve ntfs formatında ama Windows 10 RS1 temiz kurulum yaptım ve sorun yok. Büyük güncellemelerde temiz kurulum tercih edin zira çekirdek sürümü de değişti.

Disk yönetimi bölümüne girip harf atamayı deneyin.

Aynı hatayı bende alıyorum, Windows 'C' sürücüne yüklü. Kurtarma seçeneklerinden "Dosyalarımı sakla" diyerek tekrar yükledim Windows'u ancak sorun hala devam ediyor.

İşin garip tarafı bilgisayar ilk açıldığında harici disk gözüküyor, devamında içerikleri kullanmak istediğimde sürücü kayboluyor. Sürücüyü tamamen silmek de istemiyorum, içinde 310 GB'lık oyunlarım var.

Ben başka bir bilgisayara takıp oradan dosyalarımı yedekleyip diski biçimlendirdim şuan sorunsuz çalışıyor.

Sanırım öyle. Keşke yedekleseydim Steam oyunlarımı :(
Yanıtlar için teşekkür ederim.

Herhangi bir çözüm bulabilen var mı ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı