Windows 10 Güncellemelerini Kapatma

denizlov

Hectopat
Makaleler
1
Windows 10 bilgisayarım için güncelleme alıyorum ama ben güncelleme almak istemiyorum, güvenlik güncelleştirmeleri beni etkilemiyor siber saldırı veya pentesting yersem yiyeyim beni etkilemez ama yeter ki şu güncelleme denen şey yüzünden bilgisayar kasmasın, güncelleme indirmesin veya güncelleme yapmasın. Bilgisayarınız hazırlanıyor ekranında zaman öldürmesin, istemiyorum. Bu güncellemeleri kayıt defterinden, hizmetlerden her yerden bloke ettim, durdurdum, değer atadım ama işe yaramıyor, nasıl çözebilirim bu sorunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Microsoft'un güncellemelerin kapatılmasına karşı oldukça sert bir tavrı var ve bu oyunu hiç de adil oynamıyor. Her sürümde güncellemelerin kapatılmaması için yeni güvenlik önlemleri ekleniyor. Aşağıdaki rehberi uygularsanız güncellemeleri rahatlıkla kapatabilirsiniz veya tamamen kaldırabilirsiniz.

Çalıştıra services.msc veya services.exe yazıp gelen Dosyadan Windows Updateyi bulun Devre Dışı bırakın.

Dosya Ekleri

• Screenshot_66.png
    Screenshot_66.png
    30,4 KB · Görüntüleme: 116
Microsoft'un güncellemelerin kapatılmasına karşı oldukça sert bir tavrı var ve bu oyunu hiç de adil oynamıyor. Her sürümde güncellemelerin kapatılmaması için yeni güvenlik önlemleri ekleniyor. Aşağıdaki rehberi uygularsanız güncellemeleri rahatlıkla kapatabilirsiniz veya tamamen kaldırabilirsiniz.

Çözüm
Çalıştıra services.msc veya services.exe yazıp gelen Dosyadan Windows Updateyi bulun Devre Dışı bırakın.
İşe yaramadı maalesef bu yöntem artık geçersiz.
Windows orjinal mi?
Evet.

Bıraktığınız sitedeki yöntemlerden 3. parti bir uygulama indirip çözme yöntemini uyguladım şuanlık Update durmuş vaziyette umarım ilerleyen zamanlar içinde aynı durum olur.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı