Steam Windows 10 güncellemesi sonrası L4D2 açılıyor ancak hemen kapanıyor

Currentlyface

Hectopat
Merhaba arkadaşlar Left 4 Dead 2'yi bugün saat 9:00-12:00 aralığında sorunsuz bir şekilde oynayabiliyordum, daha sonra Windows için bir güncelleme vardı Windows 10 kullanıyorum, bu güncellemeyi yaptıktan sonra bilgisayarı baştan başlattım, Left 4 Dead 2'yi açmaya çalıştığımda oyun açılıyor gibi gözüküyor, birkaç saniye böyle gözüktükten sonra kendisini kapatıyor herhangi bir yükleme ekranı vs gelmeden kendisini kapatıyor.

Windows Update'e baktığımda ise bir güncelleme olduğu gözüküyor. Ancak bu güncellemeyi yaparken her seferinde hata alıyorum, acaba bu güncelleme ile alakası olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    458,7 KB · Görüntüleme: 12
Merhaba arkadaşlar Left 4 Dead 2'yi bugün saat 9:00-12:00 aralığında sorunsuz bir şekilde oynayabiliyordum, daha sonra Windows için bir güncelleme vardı Windows 10 kullanıyorum, bu güncellemeyi yaptıktan sonra bilgisayarı baştan başlattım, Left 4 Dead 2'yi açmaya çalıştığımda oyun açılıyor gibi gözüküyor, birkaç saniye böyle gözüktükten sonra kendisini kapatıyor herhangi bir yükleme ekranı vs gelmeden kendisini kapatıyor.

Windows Update'e baktığımda ise bir güncelleme olduğu gözüküyor. Ancak bu güncellemeyi yaparken her seferinde hata alıyorum, acaba bu güncelleme ile alakası olabilir mi?
Windows'un yalnış hatırlamıyorsam kurtarma ekranından güncelleştirmeleri geri alabiliyorsunuz hocam. Öyle bir deneyin. Onun haricinde bu güncellemeyi alana kadar yapabileceğiniz bir şey yok gibi.

Onu nasıl yapıyorum dostum detaylı olarak açıklarsan sevinirim :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İzin vermiyor bilgisayar o butona tıklayamıyorum.
O zaman shift tuşunu basılı tutarak bilgisayarı yeniden başlatıp gelişmiş seçenekler kısmına girin. Orada güncellestirmeleri kaldırmayı deneyin.

Geri
Yukarı