Windows 10 güncellenirken "yapılan değişiklikler geri alınıyor" hatası

Wilhelm II

Decapat
Daha fazla  
Windows 10'da güncelleme yapıyordum. Güncellemenin çeyreğinde bilgisayar kapandı ve siyah bir ekran geldi. Ardından 'bilgisayarınızda yapılan değişiklikler geri alınıyor' yazısı çıktı. Ne yapmalıyım?

Şu an bilgisayar açılıyor mu? Açılıyorsa, tekrar güncellemeyi deneyin. Öyle demesi normal, bilgisayar kapanmış.

Hocam cihaz açılmıyorsa formattan başka yapabileceğiniz bir şey yok çünkü yazılımsal olarak bir eksiklik var.
Ama eğer açılıyorsa ve önceki kullanımdan bir farklılık hissetmiyorsanız hiç bir şey yapmanıza gerek yok.
Yine de içiniz rahat etmediyse format atmak için yardımcı olurum.

Şu an bilgisayar açılıyor mu? Açılıyorsa, tekrar güncellemeyi deneyin. Öyle demesi normal, bilgisayar kapanmış.
Evet açılıyor. Tekrar denemek istemiyorum çünkü çok büyük bir güncelleme.
Hocam cihaz açılmıyorsa formattan başka yapabileceğiniz bir şey yok çünkü yazılımsal olarak bir eksiklik var.
Ama eğer açılıyorsa ve önceki kullanımdan bir farklılık hissetmiyorsanız hiç bir şey yapmanıza gerek yok.
Yine de içiniz rahat etmediyse format atmak için yardımcı olurum.
Zaten yeni format atmıştım. Driverları güncel tutmak amacıyla güncelleme yapıyordum. Sonra bu sorunla karşılaştım. Ve bilgisayar şu an açılıyor.

Evet açılıyor. Tekrar denemek istemiyorum çünkü çok büyük bir güncelleme.

Neden tekrar denemek istemiyorsun? Güncellemeni öneririm bence. Bu arada, belki sistem dosyalarına bir şey olmuş olabilir. Bu rehberi deneyebilirsin:

@Emir Yüksel format her zaman en son çaredir. Açılmaması durumunda arkadaş WinRE üzerinden güncelleştirmeleri kaldırabilir, DISM ve SFC araçlarını kullanabilir.

Masaüstüne ulaşabiliyor musunuz @Wilhelm II
Formatı sanki hayati bir şey gibi düşünmenizi doğru bulmadım :(
O kadar uğraşmak yerine içine sinmediyse gayet format atılabilir.

Hocam cihaz açılmıyorsa formattan başka yapabileceğiniz bir şey yok

Format sanki tek çare gibi düşünmenizi doğru bulmadım😅
Sistemi onarmak yerine format atmak boşuna disk'e veri yazmaktan ibaret. Bazı durumlar vardır, gerçekten uğraşmaya değmeyecektir. O zaman format tek çare olur. Daha konunun derinine inmeden format düşünmek doğru değil.

Format sanki tek çare gibi düşünmenizi doğru bulmadım😅
Sistemi onarmak yerine format atmak boşuna disk'e veri yazmaktan ibaret. Bazı durumlar vardır, gerçekten uğraşmaya değmeyecektir. O zaman format tek çare olur. Daha konunun derinine inmeden format düşünmek doğru değil.
Anladım :) Sizin de düşünceniz doğru tabii ama olay başıma geldiğinden dolayı kendi tercihimi önermek istedim.

Geri
Yukarı