Windows 10 güncellenirken "yapılan değişiklikler geri alınıyor" hatası

Wilhelm II

Decapat
Daha fazla  
Windows 10'da güncelleme yapıyordum. Güncellemenin çeyreğinde bilgisayar kapandı ve siyah bir ekran geldi. Ardından 'bilgisayarınızda yapılan değişiklikler geri alınıyor' yazısı çıktı. Ne yapmalıyım?

Ulaşabiliyorsanız bir sorun yok o zaman. Sistem başarılı şekilde kendini kurtarmış demek. Ayrıca sisteminiz neden kapandı?

Ulaşabiliyorsanız bir sorun yok o zaman. Sistem başarılı şekilde kendini kurtarmış demek. Ayrıca sisteminiz neden kapandı?
Cidden bilmiyorum. Mavi bir ekranda güncelleştirmeye devam ediyordu ve güncelleştirmenin %24ünde bilgisayar kendini kapattı. Üstelik daha bugün format atmıştım.

Olay görüntülüyecisine bakın. Ayrıca eğer Windows 11 kullanıyorsanız donanımınız Windows 11'i destekliyor mu?

Büyük ihtimalle tek seferlik bir sorundu. Eğer sisteminizde bir sorun yok ise kullanmata devam edebilir ya da yeniden güncelleştirmeyi deneyebilirsiniz. Eğer sorununuz çözüldü ise sorununuzu çözen veya yardımcı olan mesajı işaretleyebilirsiniz.

Teşekkür ederim. Sistemimde herhangi bir sorun yok. Belki daha sonrada yanıt gelir diye şu anlık çözüldü olarak işaretlemeyeceğim.