Windows 10 güncellenmezse ne olur?

Güvenlik sorunları oluşabilir ama eğer bilgisayarınızın sistem özellikleri düşükse yapmamanızı tavsiye ederim benim eski bilgisayar çok kötüydü ve her Windows güncellemesinden sonra biraz daha yavaşlıyordu
Güncelleme ile ilgisi yok, başka bir arızan vardır.

Güncelleme ile ilgisi yok, başka bir arızan vardır.

Başka bir arıza olduğunu düşünmüyorum her Windows güncellemesi beraberinde bir sürü yeni özellik getirmektedir ve bu özelliklerin çalışabilmesi için bilgisayar donanımlarını kullanır (CPU GPU) e haliyle bilgisayar üzerindeki yük de artmış oluyor bu yüzden bilgisayar zamanla kasmaya başlıyor

Bilgisayar yavaşladığı için güncellemek istemiyorsanız Win 8.1'e geçin daha iyi olur.
Neden kızgın attığınızı anlamadım. Arkadaş belki de yavaşlayacağını düşündüğü için güncellemek istememiş. Belki de 8.1 in de stabil ve hızlı olduğunu bilmiyordur. Şuan ki durumundan memnun olması daha iyi olamayacağı anlamına gelmez.

Yanlış bilgi
Neden kızgın attığınızı anlamadım. Arkadaş belki de yavaşlayacağını düşündüğü için güncellemek istememiş. Belki de 8.1 in de stabil ve hızlı olduğunu bilmiyordur. Şuan ki durumundan memnun olması daha iyi olamayacağı anlamına gelmez.
Yanlış bilgi verdiğiniz için. 8.1 Windows 10'dan daha hızlı çalışmaz.

Merhabalar. Şu an Windows 10 1909 sürümünü kullanıyorum. Bu sürümden çok memnunum. Guncellemek istemiyorum. Windows 10 güncellemesem bir sorun ile karşilasir miyim?

Güncelle. Eğer güncellemezsen bilgisayarın virüs kapabilir. Güvenlik açıklarından dolayı sağlıklı olmaz o yüzden güncelle. Güncellersen sorun oluşturmaz. Tüm hatalar kaldırıldı. Zaten güncelleyebilirsin.

En kötü sistemde dahi Windows 10 daha hızlı çalışır. Kulak duyma bilgilerle yanlış yönlendirmeyin.

Hayır. Windows 10 HDD'de çok yavaş çalışıyor (bizzat HDD ve SSD olmak üzere kendim denedim) ama HDD ile 8.1'e geçtim çok daha hızlı. En kötü sistemde derken bir insanın kötü bir sisteme SSD alacağını düşünmüyorum. Genelleme yapmayın. Siz de kulaktan duyma bilgilerle yanlış yönlendirmeyin. Acaba 2 GB RAM'e kim Windows 10 yükler? Bir de başkasına diyor ya kulaktan duyma bilgilerle yönlendirmeyin diye! @Conficker Belasi neden kızgın attın?

Geri
Yukarı