Çözüldü Windows 10 Güncelleştirme hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Windows 10 İşletim sisteminde
2021-X64 tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1909 03 Toplu Güncelleştirmesi (KB5000808) - Hata 0x8000ffff
X64 Tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1909 Güvenlik Güncelleştirmesi (KB4535680) - Hata 0x8000ffff
Yaklaşık 1 aydır bu hatayı düzeltmeye çalışıyorum ancak olmuyor. Bu yüzden çok fazla Mavi ekran hatası ve disk hataları alıyorum. Bu konunun tek çözüm yolu Format mı?
Başka bir yol var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Minidump dosyalarına erişim yok başka bir yere yükleyin. Hayatımda ilk defa o hatayı gördüm @Enes3078 biliyor olabilir.
Hemen
Minidump dosyalarına erişim yok başka bir yere yükleyin. Hayatımda ilk defa o hatayı gördüm @Enes3078 biliyor olabilir.

Arada bir Memory managment hatası da veriyor mavi ekran verdiğinde.
Bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar SFC yapın.

Deniyeyim tekrardan.

Hemen.

Arada bir Memory managment hatası da veriyor mavi ekran verdiğinde.

Deniyeyim tekrardan.

Bir dosya çok garip anladığım kadarıyla sistem dosyalarınız zarar görmüş temiz kurulum öneriyorum bu durumda @MisakiTaro da incelesin. XMP'yi kapalı kullanın. mup.sys hatalı sfc/scannow gerekiyor. setuphost.exe ve setupdiag.exe dosyları hangi programın? Onlar ile çakışıyor.

Bir dosya çok garip anladığım kadarıyla sistem dosyalarınız zarar görmüş temiz kurulum öneriyorum bu durumda @MisakiTaro da incelesin. XMP'yi kapalı kullanın. mup.sys hatalı sfc/scannow gerekiyor. setuphost.exe ve setupdiag.exe dosyları hangi programın? Onlar ile çakışıyor.

Güvenli modda açsam SFC scannow iş yapar mı deneyeyim mi?
Sorun depolama biriminizde olsa gerek. HD Tune 5.75 indirip S.M.A.R.T. verilerini paylaşır mısınız?
Hay hay
Sorun depolama biriminizde olsa gerek. HD Tune 5.75 indirip s. M. A. R. T. Verilerini paylaşır mısınız?

C diskinde bir hata bulamadı D'yi tarıyorum HD Tune ile.
Sorun depolama biriminizde olsa gerek. HD Tune 5.75 indirip s. M. A. R. T. Verilerini paylaşır mısınız?

D'yi tarıyordum. Maşallah mayın tarlası vallahi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı