Windows 10 güncelleştirmeler başarısız oldu hatası

Mesela Yani

Hectopat
Daha fazla  
Selam herkese, Windows 10 kullanıyorum lakin güncelleştirmeler geldiğinde güncelleme yaparken %100 yükleniyor ve karşıma "güncelleştirmeler tamamlanamadı. Değişiklikler geri alınıyor." Hatası çıkıyor. Ne yapıp ettiysem bu hatanın nasıl çözüldüğünü bulamadım. Bende güncelleştirmeleri kalıcı olarak kaldırmayı düşünüyorum. Evet biliyorum birçoğunuz önermeyecektir bana güncelleştirmeleri durdurmamı ama sadece 7 gün durdurabiliyorum güncelleştirmeleri 7 gün dolunca tekrardan kendisi güncelliyor ve hep dediğim hata ile karşılaşıyorum ve artık sıkıldım. Güncelleştirmeleri kalıcı olarak nasıl durdurabilirim?
Not: Windows 10 Pro orijinal kullanıyorum yani crackli falan değil.

Aynı sorun tam 2 sene önce başıma geldi. Microsoft'u aradım uzaktan bağlandılar. Yeni bir Windows indirip onarım yaptılar. O şekilde düzeldi. Marketi falan kullanamıyordum, leş bir duruma gelmiştim.

Windows 10 güncelleştirme yapmıyor ve bu hatayı veriyor ne yapabilirim ? "2019-x64 tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1709 04 Toplu Güncelleştirmesi (KB4493441) - Hata 0x800f081f"

Windows 10 güncelleştirme yapmıyor ve bu hatayı veriyor ne yapabilirim ? "2019-x64 tabanlı Sistemler için Windows 10 Version 1709 04 Toplu Güncelleştirmesi (KB4493441) - Hata 0x800f081f"
Kanka ben baktım, windows destek ile iletişime geçtim çözümünün sadece sıfırdan bir windows kurmak olduğunu söylediler. Bilgisayarım da 400 GB'a yakın oyun olduğu için baştan kurmak ile uğraşmayayım diye güncellemeleri kapattım komple.

Yeni konular

Geri
Yukarı