Windows 10 ''Güncelleştirmeler üzerinde çalışıyor" hatası

Harbiys

Hectopat
Bu hatadan 1 gün önce bilgisayarım guncellenirken fişi çekmiştim, bi sonraki gün bu hatayı aldım yaklaşık 20 dakika bekledim fakat sonuç alamadım. Yardımcı olur musunuz?
Fotoğraf atamıyorum ama ekranda şu şekilde bir yazı var. "Güncelleştirmeler üzerinde çalışılıyor %7 tamamlandı Bilgisayarınızı kapatmayın"

Bu hatadan 1 gün önce bilgisayarım guncellenirken fişi çekmiştim, bir sonraki gün bu hatayı aldım yaklaşık 20 dakika bekledim fakat sonuç alamadım. Yardımcı olur musunuz?
Fotoğraf atamıyorum ama ekranda şu şekilde bir yazı var. "Güncelleştirmeler üzerinde çalışılıyor %7 tamamlandı bilgisayarınızı kapatmayın"

Bekleyeceksin hocam.

Format atmak zorundasınız. Güncellemede fark ettiyseniz altta kocaman Bilgisayarınızı Kapatmayın yazar.
Güncellemedeyken eğer fişi çekerseniz, Windows değiştireceği dosyayı değiştiremez, yarıda kalır.
Bunun bir çözümü yok.

Format atmak zorundasınız. Güncellemede fark ettiyseniz altta kocaman Bilgisayarınızı Kapatmayın yazar.
Güncellemedeyken eğer fişi çekerseniz, Windows değiştireceği dosyayı değiştiremez, yarıda kalır.
Bunun bir çözümü yok.
Aceleyle çıktığım için güncelleme ekranını görmemiştim.

Bekleyeceksin hocam.
Şu anda yeniden başlatılıyor yaziyor sizce bekliyeyim mi, yoksa format mı atayım?

Yeni konular

Geri
Yukarı