Windows 10 "Güncelleştirmeleri yüklerken bazı sorunlar oluştu"

ozanercann

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Herkese merhaba iki gün önce Windows 10 kurdum. Güncelleştirmelerin çoğunu yaptım fakat iki tanesi var ki beni çileden çıkardı. Güncellemenin bir tanesini indiriyor fakat diğerinde hata veriyor ve güncelleştirme yüklenirken sorun oluştu yazıyor. Windows update fix adlı programı denedim yine aynı sonuç. Forumda ne kadar şey denediysem yine aynı sonuç lütfen yardım edin.

@Recep Baltaş @Ali Güngör
Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows Update'yi servislerden durdur. Wise Care 365 yazılımını kur ve işaretlediğim yere gir. Oradaki tüm tikleri seç (duvar kağıtlarını ve yardım dosyalarını seçmesende olur) ve hepsini sil. Bilgisayarı yeniden başlatıp Windows Updateyi tekrar aç ve güncelleştirmeleri tekrar yükle sorunun düzeldiğini göreceksin.

Dosya Ekleri

• O0B2zQ.png
    O0B2zQ.png
    30,6 KB · Görüntüleme: 149
Aynı sıkıntı bende de bir süredir mevcut. Henüz bir çözüm bulabilmiş değilim. @Silinen üye sizin de bahsettiğiniz programı kurup da denedim. Windows klasörü içindeki update ile alakalı dosyaları da silip tekrar denedim, update fix programı da dahil herşeyi denememe rağmen sıkıntı çözülmedi.
1607 Toplu güncellemede sıkıntı çıkıyor. %9- %10 gibi bir yerde epey bir bekliyor ardından hata veriyor malesef.

Complete Internet Repair yazılımını indirip tüm tikleri işaretlerip onarmayı deneyin, mutlaka işe yarayacaktır.

Aynı sıkıntı bende de bir süredir mevcut. Henüz bir çözüm bulabilmiş değilim. @Silinen üye sizin de bahsettiğiniz programı kurup da denedim. Windows klasörü içindeki update ile alakalı dosyaları da silip tekrar denedim, update fix programı da dahil herşeyi denememe rağmen sıkıntı çözülmedi.
1607 Toplu güncellemede sıkıntı çıkıyor. %9- %10 gibi bir yerde epey bir bekliyor ardından hata veriyor malesef.

Ben sorunumu Windows Güncelleme Yardımcısı ile çözdüm. Yaklaşık 4-5 saat bekledim fakat sorunum çözüldü.

Ben sorunumu Windows Güncelleme Yardımcısı ile çözdüm. Yaklaşık 4-5 saat bekledim fakat sorunum çözüldü.
Ben onu da denedim ama sorunlar çözüldü demesine rağmen hata almaya devam ediyor, anlamadım.

Complete Internet Repair yazılımını indirip tüm tikleri işaretlerip onarmayı deneyin, mutlaka işe yarayacaktır.
Bakalım onu da deneyeceğim, sonuçları paylaşırım. Teşekkür ederim şimdilik..

Hocam dediğiniz programı da kurup onarmayı denedim ama yine olmadı. KB4013429 ve KB4015438 numaralı toplu güncellemelerde hep hata alıyorum. Bilgisayar hergün bu işlemi deneyip hata veriyor.
Lakin defender ya da office güncellemelerinde sıkıntı yok. Ne yapacağımı şaşırdım, format da atmak istemiyorum açıkçası.

Ben onu da denedim ama sorunlar çözüldü demesine rağmen hata almaya devam ediyor, anlamadım.

Bakalım onu da deneyeceğim, sonuçları paylaşırım. Teşekkür ederim şimdilik..

Hocam dediğiniz programı da kurup onarmayı denedim ama yine olmadı. KB4013429 ve KB4015438 numaralı toplu güncellemelerde hep hata alıyorum. Bilgisayar hergün bu işlemi deneyip hata veriyor.
Lakin defender ya da office güncellemelerinde sıkıntı yok. Ne yapacağımı şaşırdım, format da atmak istemiyorum açıkçası.
Script Reset Windows Update Agent
Bu makale çok işine yarayacak.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı