Windows 10 Güncelleştirmesi "Cihazınız risk altında" Hatası

Emre Erçetinn

Hectopat
Daha fazla  
İnternet araştırdım hepsini denedim ama yine düzelmedi. Bilgisayarım 7 ay kapalı kalmıştı bugün açtım güncelleştirmeleri denetle tıkladım böyle oldu.
Taslak.png

Önemli Güncellemeleri Yap tarafından hiç güncelleme yaptınız mı? Güncelleme yapılmadığı için uyarıyor galiba.

Önemli Güncellemeleri Yap tarafından hiç güncelleme yaptınız mı? Güncelleme yapılmadığı için uyarıyor galiba.
Nerden yapılıyor

Güncelleştirmeleri denetle dedim yine aynı yazı geldi 7 ay önce yeni kullanıcı hesabı oluşturmuştum hesabı silmeyi de denedim yine düzelmedi.

Ben yardımcı olabilecek kişileri etiketleyeyim: @Recep Baltaş @Ali Güngör Bu arada neden güncelleme yapmıyorsunuz? İnternetten ya da Sosyal'den bulabilirsiniz.
Ben yardımcı olabilecek kişileri etiketleyeyim: @Recep Baltaş @Ali Güngör Bu arada neden güncelleme yapmıyorsunuz? İnternetten ya da Sosyal'den bulabilirsiniz.
Güncelleme yapamıyorum

@Recep Baltaş
Lütfen yardım et Recep abi

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı