Windows 10 Güncelleştirmesi "Cihazınız risk altında" Hatası

Ben yükseltme yapmadım temiz korsan windows 10 kurdum Bios'da gömülü olan ürün anahtarını kullanmak istiyorum,gömülü ürün anahtarı windows 8 rtm core single language oem İnternetten win8 indirip format atsam otomatik olarak ürün anahtarımı etkinleşirmi sonrada win10 yükseltcem orjinal windows 10 olacakmı

@Wheeler Man ve @Emre Erçetinn, bahsettiğiniz yükseltme zorunluluğu kalkalı bayağı oldu. Windows 10 sürüm 1511'den beri orjinal Windows 7/8/8.1 lisansları ile yükseltme yapmadan direk Windows 10 kurup etkinleştirebilirsiniz. Yükseltme an itibariyle Windows 10 sürüm 1511, 1607, 1703 ve 1709 için gerekli değil.
Şikayet etmek gibi olacak ama lütfen biraz da Google'da veya Sosyal'de oturup arama yaparsanız bununla ilgili onlarca konu açıldığını göreceksiniz. Aynı soruları defalarca cevapladık yani :ıslık: Ayrıca temiz korsan diye bir şey yok, korsan da kullanmayın zaten.

@Wheeler Man ve @Emre Erçetinn, bahsettiğiniz yükseltme zorunluluğu kalkalı bayağı oldu. Windows 10 sürüm 1511'den beri orjinal Windows 7/8/8.1 lisansları ile yükseltme yapmadan direk Windows 10 kurup etkinleştirebilirsiniz. Yükseltme an itibariyle Windows 10 sürüm 1511, 1607, 1703 ve 1709 için gerekli değil.
Şikayet etmek gibi olacak ama lütfen biraz da Google'da veya Sosyal'de oturup arama yaparsanız bununla ilgili onlarca konu açıldığını göreceksiniz. Aynı soruları defalarca cevapladık yani :ıslık: Ayrıca temiz korsan diye bir şey yok, korsan da kullanmayın zaten.
Windows 10 indirip kurarken ürün anahtarı istediği zaman Windows 8 ürün anahtarı girsem geçerli olur mu.

Lisansınız bilgisayarınız ile geldi değil mi? Yani OEM Windows 8 SL lisansınız var. Öyleyse sizin girmenize de gerek yok. Kurulum lisansınızı otomatik olarak görecektir.

Lisansınız bilgisayarınız ile geldi değil mi? Yani OEM Windows 8 SL lisansınız var. Öyleyse sizin girmenize de gerek yok. Kurulum lisansınızı otomatik olarak görecektir.
Ama Home Single Language yok
Ekran Alıntısı.PNG

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı