Windows 10 güvenilir yerden OEM Key önerisi

LocalNet

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, Windows 10 Pro 30 TL'ye satılan Key'lerden almak istiyorum ama nerenin güvenli olup olmadığını bilmiyorum.

Güvenli bir site önerebilir misiniz?

Oem key'in de illegale girdiğini düşünüyorum. Düşünmeyen varsa nedenini alabilirim. Para vermeden güvenli bir şekilde etkinleştirmek istiyorsanız da github üzerinden MAS Activator kullanabilirsiniz.

Oem key'in de illegale girdiğini düşünüyorum. Düşünmeyen varsa nedenini alabilirim. Para vermeden güvenli bir şekilde etkinleştirmek istiyorsanız da github üzerinden MAS Activator kullanabilirsiniz.
Microsoft un açıkladığına göre keyler illegal değillermiş ama tek kullanımlıkmış.

Merhaba, Windows 10 Pro 30 TL'ye satılan Key'lerden almak istiyorum ama nerenin güvenli olup olmadığını bilmiyorum.

WİNDOWS 10 PRO 32&64 BİT OEM LİSANS ANAHTARI [+2020] GÜNCEL SÜRÜM + HIZLI TESLİMAT + UZAKTAN DESTEK Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor Hocam ben bunu 4 ay önce almıştım Key aktif olmamıştı sağ olsun satıcı ilgilenip yeni Key gönderdi yapamazsanız yardımcı olalım deyip Team Viewer'dan bağlantı kurmayı teklif ettiler ben istemedim ama gayet ilgileniyorlar.

Yazılımbudur veya Sağlamlisans üzerinden alabilirsiniz. (Ben Yazılımbudur üzerinden almıştım.)

O konu çok eskiden beri Sosyalde yer alan bir konu açıklama olarak buna bakabilirsiniz. Şahsi fikrimi soracak olursanız Microsoft bu kodları dağıttığı için orijinal ancak kendi izni dışında 3.kişi satışına sunulduğu için yasal değil. Ha kur bu haldeyken 200-300 $ verip kim Microsoft üzerinden alır? Orasını da bilemiyorum... (Tabi bu anahtarlar sizin önerdiğiniz 3.parti yazılımdan daha güvenilir orası kesin.)

Yazılımbudur veya Sağlamlisans üzerinden alabilirsiniz. (Ben Yazılımbudur üzerinden almıştım.)

O konu çok eskiden beri Sosyalde yer alan bir konu açıklama olarak buna bakabilirsiniz. Şahsi fikrimi soracak olursanız Microsoft bu kodları dağıttığı için orijinal ancak kendi izni dışında 3.kişi satışına sunulduğu için yasal değil. Ha kur bu haldeyken 200-300 $ verip kim Microsoft üzerinden alır? Orasını da bilemiyorum... (Tabi bu anahtarlar sizin önerdiğiniz 3.parti yazılımdan daha güvenilir orası kesin.)
Önerdiğim program açık kaynak kodlu bir github projesi. Yaptığı şey ise key servisinden retail key alıp aktifleştirmek. Bilgisi olan kişiler arka planda yaptığı işleri görebilir. Sorunsuzdur.
Bu daha mı legal? İronik bir mesaj galiba.
İllegal olduğunu düşündüğüm için ben de illegal önerdim.

Önerdiğim program açık kaynak kodlu bir github projesi. Yaptığı şey ise key servisinden retail key alıp aktifleştirmek. Bilgisi olan kişiler arka planda yaptığı işleri görebilir. Sorunsuzdur.

İllegal olduğunu düşündüğüm için ben de illegal önerdim.
Çok büyük bir noktayı atlıyorsunuz:
Windows anahtarları zaten Windows'a ait olan ama satışını başkası yaptığı (amacı dışı satışı olduğu) için yasal olup, olmadığı belli değil. (Absürt bir şekilde örneklersek lisanslı bir formayı distribütörü veya kulüp satış noktası dışında bir yerden almanız onu lisanssız yapmaz.) Sizin önerdiğiniz 3.parti yazılım ise kendisi zaten yasal değil üzerine KMS'den sizi atadığı sunucu ile ağınıza giriş yapabilmelerini olanak sağlıyorsunuz.

Geri
Yukarı