Çözüldü Windows 10 güvenli modda açmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Alpaslan Enes

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Mersin
Daha fazla  
Meslek
ESNAF (BİLGİSAYAR & GÜVENLİK SİSTEMLERİ)
Windows 10 laptopumu kapatırken güncelleme başladı. Şarjı az olduğu için şarja bağladım ve güncellemenin bitmesi için bekledim. Elektrik kesilip internet gidince güncelleme yarıda kaldı ve bir süre sonra şarjı bitip cihazım kapandı. Şu anda art arda resetleniyor ve sürekli "bilgisayarınızda yapılan değişiklikler geri alınıyor..." yazıyor. Yaklaşık 2 gündür böyle. Güvenli mod ya da sistem geri yükleme moduna erişmek için ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Birkaç kere sistemi düğmeden kapamanız gerek. Sağlıklı olacağından emin değilim. Diğer bir yöntem de bir kurulum USB'si oluşturun ve sistemi USB'den başlatın. Kuruluma geçmeden Kurtarma Modu'na geçin. Karşınıza Safe Mode seçenekleri çıkacaktır.
benim bildiğim eskiden f8 vb tuşları spamlayarak boot optionsa girebiliyorduk ancak w10 ile birlikte güvenli modda açmak için shifte basarak restart yapmak gerekiyor. senin durumunda bu da mümkün değil. laptopun ya da anakartın modelini yazablirsen daha spesifik bir çözüm bulunablir

Birkaç kere sistemi düğmeden kapamanız gerek. Sağlıklı olacağından emin değilim. Diğer bir yöntem de bir kurulum USB'si oluşturun ve sistemi USB'den başlatın. Kuruluma geçmeden Kurtarma Modu'na geçin. Karşınıza Safe Mode seçenekleri çıkacaktır.

Çözüm
Sorunu aynen bu şekilde çözdüm. İlginiz için teşekkürler. Sayın admin "Çözüldü" lütfen. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı