Windows 10 güvenli modda Windows Defender açılmıyor

caqriiaksu

Hectopat
Merhaba bilgisayarda silemediğim bir virüs var güvenli mod'da çalıştırıp silmek istiyorum fakat güvenli modda Windows Defender açılmıyor hizmetlerden güvenlik merkezini açmaya çalışıyorum 'hata 1084 bu hizmet güvenli mod'da başlatılamaz' diyor. Yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

USB'den boot edip tasinabilir AV programlari ile tarayabilirsiniz. Bu listedekiler yardimci olacaktir.

Her şeye Recep Bey'i etiketleyip durmayın. İlla ondan yardım istiyorsanız gidin mail atın. Forumda binlerce bilgili insan var. Yukarda yardımcı olmaya çalışmış hakaret gibi görmezden gelip başkasını etiketliyorsun. Böyle konulara direkt kilit gelmesi lazım. Hiçbir yardımı haketmiyorsunuz.

Her şeye Recep Bey'i etiketleyip durmayın. İlla ondan yardım istiyorsanız gidin mail atın. Forumda binlerce bilgili insan var. Yukarda yardımcı olmaya çalışmış hakaret gibi görmezden gelip başkasını etiketliyorsun. Böyle konulara direkt kilit gelmesi lazım. Hiçbir yardımı haketmiyorsunuz.
Bu tur durumlarda agresiflesip kirici yorumlar yaziyordum. Bu yuzden artik yanit vermemeyi tercih ediyorum. Boyle kisileri de bloklayip daha sonraki sorularina cevap yazmiyorum. Size de uygun bir uslupla cevap verdiginiz icin tesekkur ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı