Windows 10 güzel mi?

350070

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Arkadaşlar bugüne kadar Windows 10'u ara ara kötüledim yüksek kaynak kullanımlarından ötürü ve veri toplamasından dolayı ama bir çok gereği duymadığım hizmeti kapatınca çok kullanışlı ve performanslı oluyor.

Çok hızlı açılıyor sistem.
Programlar hemencecik açılıyor.
Bir sürü boş alan elde ediyorum.
Oyun performansı olarak da çok güzel. Bir LoL'de sıkıntım vardı FPS düşüşleri çok oluyordu ama SSD'ye kurunca o sorunda gitti.

Bence bu modifiye ettiğim haliyle çok güzel.
Metro başlangıcı da beğeniyorum. Windows 8.1'den güzel ve bir başka hava katıyor.

Sizce Windows 10 güzel mi?

Arkadaşlar bugüne kadar Windows 10'u ara ara kötüledim yüksek kaynak kullanımlarından ötürü ve veri toplamasından dolayı ama bir çok gereği duymadığım hizmeti kapatınca çok kullanışlı ve performanslı oluyor.

Çok hızlı açılıyor sistem.
Programlar hemencecik açılıyor.
Bir sürü boş alan elde ediyorum.
Oyun performansı olarak da çok güzel. Bir LoL'de sıkıntım vardı FPS düşüşleri çok oluyordu ama SSD'ye kurunca o sorunda gitti.

Bence bu modifiye ettiğim haliyle çok güzel.
Metro başlangıcı da beğeniyorum. Windows 8.1'den güzel ve bir başka hava katıyor.

Sizce Windows 10 güzel mi?
İSO ile harika ama orijinal haliyle çok gereksiz program var :/

Windows 10, Windows 7 ve Windows 8'in birleşimi. Windows 7'nin perfromansı ve Windows 8'in tasarımı birleştiğinde ortaya Windows 10 çıkıyor.

Windows 10 ve 11 tam SSD ve minimum 8 GB RAM sistemi ve bu standartlara dünya 10 yıl önce geçti neredeyse sadece bizim ülke hala sürünüyor hocam. O yüzden kötülemeye pek gerek yok aslında.

Geri
Yukarı