Windows 10 hangi sürümü tercih edilmeli?

Asurax

Decapat
Merhaba,

Arkadaşlar kusura bakmayın rahatsız ediyorum, çok fazla bakıyorum konulara&konuları takip ediyorum ama gerçekten tatmin olamadığım için sırf bu konuyu açmak adına bu siteye kayıt oldum. Bilindiği üzere çoğu kişi gibi bende güncel kalıp fazla kayıp istemediğim için hızlı, aktif, stabil, FPS drobu ve ekran geçişlerinde sıkıntı çıkartmayacak bir Windows 10 sürümüne ihtiyacım var sizlerden bundan dolayı yardım istiyorum.

Kullandığım programlar.
- Visual Studio.
- Visual stuido code.
- Photoshop 2018.
- Python.
- Canlı yayın yapıyorum platformlar üzerinde.

Bilgisayarımın özelliği adına paylaştığım link.
Exper Ultrabook Q5V

Tez vakitte yardımlarınızı yorumlarınızı ve düşüncelerinizi yorum olarak bekliyorum.

Teşekkürler.
Not: Umarım forum kurallarına uygun bir konu açmışımdır.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    12,2 KB · Görüntüleme: 26
Windows 10 sürümünde neredeyse aynılar ağırlık bakımından, yazılım geliştirme programı kullandığınız için Education veya Pro sürüm yeterli.

Windows 10 Home kullanıyorum fakat kodlamaya başladığım için Linux'a geçmeyi düşünüyorum.

Windows 10'da gereksiz servisleri kapatmak istiyorum bu programları kullanırken Mağaza olsun yada kullanmadığım başka programları kapalı bir sistem kurmak istiyorum yada kurulu sistemde bunları kapatacak sihirli bir uygulama var mı ?

Windows 10'da gereksiz servisleri kapatmak istiyorum bu programları kullanırken Mağaza olsun yada kullanmadığım başka programları kapalı bir sistem kurmak istiyorum yada kurulu sistemde bunları kapatacak sihirli bir uygulama var mı ?
Debloat denen yöntemler mevcut, kullanım koşullarını dikkatlice okuduktan sonra işlem yapabilirsiniz.
GitHub - W4RH4WK - Debloat

Ben 3 gündür arıyorum şahsen. İnternetten extra performance edition adı altında epey bi kısıtlanmış bir windows 10 kurdum ama şu altta gördüğün hizmetleri kapatmama hala izin vermiyor. 2015-2016 iso lara bakacağım şimdi.
1591202579737.png

Geri
Yukarı