Çözüldü FreeDOS bilgisayar için Windows 10'un hangi sürümü tercih edilmeli?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

atahandeniz

Centipat
Selam, arkadaşlar. Elimde FreeDOS bir Gaming laptop var. Esasında bazen dersler için Windows Store kullanmam gerekmese Windows 7 kullanacaktım ama Windows 10 kurmam gerekiyor. Bana performans açısından daha iyi ve daha sade olan Windows 10 türünü söyleyebilir misiniz? Bir de nereden key almamı tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, arkadaşlar. Elimde FreeDOS bir Gaming laptop var. Esasında bazen dersler için Windows Store kullanmam gerekmese Windows 7 kullanacaktım ama Windows 10 kurmam gerekiyor. Bana performans açısından daha iyi ve daha sade olan Windows 10 türünü söyleyebilir misiniz? Bir de nereden key almamı tavsiye edersiniz?
Hocam Windows 10 Home Single Language kullanabilirsiniz gayet iyidir. Ama isterseniz Windows 10 Home'da kullanabilirsiniz. Bir de Gaming laptop için Windows 7 kurmanızı pek önermem. Ki zaten artık Windows 7 pek bir şeye yeterli olmuyor. Key'i nerden alabilirsiniz ben pek emin değilim.

Yeni bir bilgisayara sürücü desteği olmadığı için Windows 7 kullanılamaz. Windows 10 Pro tercih ederim sonrasında lisans alırsınız Pro sürümü lisansı daha kolay bulunur.

Pro kurabilirsiniz. Key için ise çeşitli siteler var. Yorumlara ve puana göre alabilirsiniz.

Home.

Geri
Yukarı