Windows 10 harici Bluetooth adaptörünü görmüyor

sonrisa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayarımda Bluetooth özelliği olmadığı için harici bir adaptör aldım. Flash belleğe benziyor, her neyse. Bilgisayarın USB girişine taktıktan sonra mavi bir ışık yanıp sönüyor, kullanım kılavuzunda yazan şeye göre bağlantıya hazır anlamına geliyormuş (kullanım klavuzunda yazanları da yaptım). Normalde bilgisayarımın bu adaptörü görüp Bluetooth özelliğini aktive etmesi gerekiyor yani izlediğim videoların hepsinde bu şekilde oluyor.

Uzun lafın kısası bilgisayarımın bu adaptörü görmesi için ne yapabiliriz? Cevaplarınızı bekliyorum.

Aygıt yöneticisini aç Bluetooth cihazına sağ tık yap sonrasında ürünü kaldıra tıkla ve aygıt yöneticisinin üzerinden donanım değişikliklerini taraya tıkla ve yeniden Bluetooth aygıtı gözükecektir ve yine sağ tık yaparak ürün yazılımı yükle seçeneğinden uygun yazılımı yükleyerek deneyebilirsin.

Aygıt yöneticisini aç Bluetooth cihazına sağ tık yap sonrasında ürünü kaldıra tıkla ve aygıt yöneticisinin üzerinden donanım değişikliklerini taraya tıkla ve yeniden Bluetooth aygıtı gözükecektir ve yine sağ tık yaparak ürün yazılımı yükle seçeneğinden uygun yazılımı yükleyerek deneyebilirsin.
Merhaba, aygıt yöneticisinde bluetooth yeri gözükmüyor. Bluetoothla alakalı bir buton, ad vs. de yok :(

Aldığınız ürünün harici bir driveri olması lazım eğer PC görmüyorsa bunu internetten aratıp bakabilirsiniz olmazsa yine yardımcı olacağım iyi günler.
İyi fikir, sabah bir bakacağım. Olmazsa mesajınızı yanıtlarım
@luser.l1234 Hocam selamlar, ürünün driverini bulamadım. Aşağıdaki ürünü almıştım;

Geri
Yukarı