Windows 10 Hazırlanıyor Ekranında kaldı

Hudelfa55

Hectopat
20201006_170106.jpg

SSD'ye kurulum yapmıyorsanız bu ekran uzun sürebilir. Ne kadardır bu ekranda.

Bilgi vermek açısından bu ekranda USB ile işiniz bitmiş oluyor tüm Windows dosyaları şu an diskinize kopyalanmış.

Benim 8 yıllık 5400 RPM hddm bu ekranda 55 dk dönüyor. Eğer donmadıysa sorun yok. Geç yüklenir ama o ekranı geçer elbet.

Arkadaşlar geç yazdığım için özür dilerim, ben konuyu açana kadar 20 dakika döndü, onay gelene kadar bir 6-7 dakika daha dönünce açıldı. 12 yıllık WD 640GB HDD'ye sahibim. Yüksek ihtimal bu sürenin sebebi HDD değil çünkü daha öncesinde de formatlar attım. Format esnasında D'de 220GB dosya bıraktım, galiba o yüzden oldu. Yardım eden herkese teşekkürler. KONU KAPATILABİLİR.

55 dk anormal bir süre çalışsan bir sistemde HDD sentinel ile sağlık testi yapmanızı öneririm.

Bilgisayar çok aşırı kasıyor. Onun için fotoğraf atamam ama sağlık durumu %18'de ve 376 sektör bozuk. HD Tune Pro'da error scan yaptım ve bir tane kırmızı bile çıkmadı. 2 GB RAM'le yarım saatte anca buraya yazı yazabiliyorum. Yeni bilgisayar gelince zaten bu laptopu kenara fırlatacağım. ( Windows 10 20H2 kullanıyorum.)

Yeni konular

Geri
Yukarı