Windows 10 HDD Görmüyor

Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce sistem topladım. Windows'u kurarken SSD görünüyor ama HDD görünmüyor disk sürücüleri kısmında ve BIOS'ta görünüyor, disk yönetiminde görünmüyor ve hiçbir şekilde kullanamıyorum bir çözümü var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce sistem topladım. Windows'u kurarken SSD görünüyor ama HDD görünmüyor disk sürücüleri kısmında ve BIOS'ta görünüyor, disk yönetiminde görünmüyor ve hiçbir şekilde kullanamıyorum bir çözümü var mıdır?

BIOS ayarlarında sadece SSD seçmişsinizdir BIOS'un görüntüsünü atar mısınız.

BIOS'u sıfırlamayı denedin mi? Bende böyle bir problem yaşamıştım. Eğer olmazsa bir de SATA kablolarına bir bak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oncelikle PC'yi kapatip anakart uzerinde bulunan BİOS pilini cikart ve 5dk bekledikten sonra takip dene. BİOS ayarlari sifirlanmis olacak. İse yaramazsa asagidaki baglantida bir yöntem var onu dene. HDD'yi tanimlamamis olabilirsin. Disk yönetiminden bu islemi yapabilirsin. Konuda da bahsettigi gibi disk yönetiminde görünmüyorsa fiziksel bir sorun vardir.

[Çözüm] Windows (Bilgisayar ) H.D.D ( Harddisk) Görmüyor ?

Dosya Ekleri

• 20201208_194401.jpg
    20201208_194401.jpg
    209,5 KB · Görüntüleme: 29
  • 20201208_194422.jpg
    20201208_194422.jpg
    280,6 KB · Görüntüleme: 31

Yeni konular

Geri
Yukarı