Windows 10 hiçbir işlem yapılmıyor

Lynchburg

Hectopat
Merhabalar öncelikle.
Arkadaşımın Win10 sisteminde bana anlattığı kadarıyla hiçbir işlem yapamıyor gerekli görselleri inceledim, ancak bir çözüm bulamadık.
CMD'ye erişim engelleniyor.
İnternete bağlanamıyor.
Denetim masasında işlem yapılmıyor.
Kısaca çok sorun var gpedit.msc girmiyor, bulmuyor.
Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar öncelikle.
Arkadaşımın Win10 sisteminde bana anlattığı kadarıyla hiçbir işlem yapamıyor gerekli görselleri inceledim, ancak bir çözüm bulamadık.
CMD'ye erişim engelleniyor.
İnternete bağlanamıyor.
Denetim masasında işlem yapılmıyor.
Kısaca çok sorun var gpedit.msc girmiyor, bulmuyor.
Yardımcı olabilecek var mı?
Windows korsan mı ? Lütfen dürüst olunuz.

Güvenli moda girin ve varsa antivirüs ile(yoksa kaspersky deneme sürümü) taratın. Sisteme virüs bulaşmış. Eğer önemli dosyalar yoksa veya yedekliyse format atın hiç muhatap olmaya gerek yok.

Sorun muhtemelen korsandan dolayı kaynaklanmaktadır.Korsan alımlar bir süre sonra windows toplu ağ güncellenme servisine bağlanmama gibi sorunlar barındırabiliyor.Bu Sorunları tekarar otomatik olarak algılansada tekrar bir şekilde bağlanamaya çalışan Windows 10 İşletim sistemi bir çok açıkla birlikte sorunlar devamını getirebilir.Ancak Hardis yani sabit dsikinizde ısı ve yazma problemleride Windows işletim sisteminin aralıksız bir şekilde takılmasına ve donmasına sebep olabilir.Konu hakkında daha çok detay alabilmek için arkadaşların dediği gibi İşletim sistemininiz.Korsan mı ? Yoksa orjinal mi olduğu ve daha çok detay sorununuz çözülmesinde yardımcı olabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı