Windows 10 hızlandırmaları cidden gerçek mi?

minky

Picopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar ben hiç Windows 10 hızlandırma gibi bir şeyler yapmadım ve gerçek olduğunu düşünmüyorum. İyi bilgisayarın varsa bunlara gerek yok ve benim de iyi bir bilgisayarım olduğundan dolayı bunlara pek fazla kanmıyorum. Sizlere soruyorum gerçekten Windows 10 hızlandırma rehberleri gerçek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu tarz yazılımlar senin ihtiyacın olmayan programı silip sistemdeki yükü hafifletiyor. (Genel Olarak). İşe yaramıyor denemez.

Arkadaşlar ben hiç Windows 10 hızlandırma gibi bir şeyler yapmadım ve gerçek olduğunu düşünmüyorum. İyi bilgisayarın varsa bunlara gerek yok ve benim de iyi bir bilgisayarım olduğundan dolayı bunlara pek fazla kanmıyorum. Sizlere soruyorum gerçekten Windows 10 hızlandırma rehberleri gerçek mi?

İşe yarar yaramasına ama örnek olarak senin 30 FPS Minecraft zor açan bilgisayarını Valorant sabit 30'a çıkartmaz. Hatta bunlar daha çok güçlü sistemi olanlar için daha işlevli oluyor bence.

Gercek AMD A4 işlemci 4 GB RAM'li bir laptopum var cok fark yarattı.

Dümenden işe yarıyor işte google falan daha hızlı açılır ama oyunlarda etki etmez.

Geri
Yukarı