Windows 10 Hızlı Başlatma'yı kapatmak

AlihanTR/01

Decapat
Arkadaşlar görev yöneticisinden işlemci çalışma zamanı bilgisayarı kapatınca sıfırlanmıyordu. Windows'un hızlı başlatma özelliğinden kaynaklanıyordu ben de bu hızlı başlatmayı kapattım sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pc açılırken BIOS a giremezsiniz kapatırsanız. Siz yine de kapatmayın derim. Sonuçta bilgisayarınızda ne zaman sorun olacağı belli olmaz.

Pc açılırken BIOS a giremezsiniz kapatırsanız. Siz yine de kapatmayın derim. Sonuçta bilgisayarınızda ne zaman sorun olacağı belli olmaz.
Bende de hızlı başlatma kapalı girebiliyorum BIOS'a. Güç tuşuna basıp sisteme güç verdikten sonra ekranda kısa süreliğine anakart üreticisi çıkıyor ve orada sürekli BIOS tuşuma basıp giriyorum.

@AlihanTR/01 sisteme bir zararı bulunmuyor.

Deneme amaçlı kapatıyordum ben ne gibi değişiklikler olacak diye, o zamandan beri kapalı duruyor açma gereği duymadım tekrar. Zaten eve geldiğimde açma tuşuna basıp o açılırken üstümü değiştirdiğim için bana pek etkisi olmuyor kapatıp açmanın. Bir zararı yok yani açık kalabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı