Windows 10 hizmetlere bağlanmıyor

Alicem35

Centipat
Geçen ay ASUS FX505DT BQ190T Ryzen5 3550H GTX1650 laptop aldım. Dün GTA 5 indirip Türkçe yama kurmuştum bir süre sonra Windows hata verdi düzelir diye yeniden başlattım fakat o saatten sonra Windows hizmetlerine bağlanılamadı bu sorunlara neden olur diye bir uyarı aldım. Bundan beridir CMD görev yöneticisi gibi Windows uygulamalarını kullanamıyorum bilgisayarı sıfırlayamıyorum hep yetkim yok diye erişim engeli oluyor yardımcı olabilecek var mı nedir bu format mı atmalıyım yoksa servise mi yollamalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
OpenIV sitesinin sonuçları:

GTA 5 Türkçe yama sonuçları:

Bir sorun gözükmüyor. Herhangi bir antivirüs programı kullanıyor musunuz?
Evet eset kullanıyorum. Daha bir aylık bir bilgisayarda böyle bir sorun olması beni üzdü format atsam düzelir mi? Şu an oyun olarak sadece csgo var onu canavar gibi açıyor mesela ama gta5 silmeyi çalıştım silindi gibi bir şey pcde açılmıyor fakat yeri kaplıyor. Biraz uzun yazıyorum aklıma takılan şey çok

Format atsam düzelir mi?
Format her zaman en son ve en düşük ihtimalle çözüme ulaştırabilen bir çözümdür. Şimdilik ihtiyacımız yoktur.
Şu an oyun olarak sadece Counter Srtike: Global Offensive var. Onu canavar gibi açıyor mesela.
O halde dediğiniz gibi sorununuz sadece GTA 5 ile alaklı olarak gözüküyor.
GTA 5 silmeyi çalıştım silindi gibi. Bir şey bilgisayarda açılmıyor fakat yeri kaplıyor.
Denetim masasından mı kaldırmaya çalışmıştınız? Belki de tam olarak bilgisayarınızdan kaldırılamamıştır.

Dediğim gibi bilgisayar özelliklerinden faydalanamıyorum başta denetim masasından kaldırmaya çalıştım bir şeyler oldu falan derken iptal oldu o da son şansımdı sanırım. Kaldıramadım gitti bilgisayarda ne varsa o anca onu kullanabiliyorum bu arada belirteyim bilgisayrımdan baktığım zaman yönetici olarak trustedinstaller var. Sanırım problem bundan kaynaklı fakat tam bilmiyorum. Hiçbir şeye yetkim yok sadece güvenli modda cmdye görev yöneticisine girebiliyorum disklerden de bir şey silemiyorum öyle boş yer kaplıyor çok canım sıkıldı bu duruma

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı