Windows 10 hizmetlere bağlanmıyor

Düzeldiğine göre bir sorun kalmadı o halde. Nasıl çözdüğünüzü de hatırlamıyorsunuz gibi. ESET deneme sürümü bittikten sonra ne yapmayı planlıyorsunuz?

Ne yaptığımı sizlere aktarmaya çalışayım attığınız linkte yöneticiliği alma yardımı vardı ve ben de denediğimi söylemiştim bilgisayar donuyor yapamıyorum diye belirttim. Bilgisayar/C: sağ tık özellikler güvenlik gelişmiş bölümüne girdim. Yönetici değiştire basınca donıyordu oradan gelişmiş bölümünde kullanıcı vardı nasıl ekle veya değiştir tarzı bir yere tıkladım bir pencere geldi el ile Everyone yzdım her şeyi onayladım ve bir anda bütün sorunlarım ortadan kalktı. Eset bitince ise virüs programı kullanmayı düşünmüyorum yardımlarınız için de çok teşekkür ederim inşallah bir sorunla karşılaşmam, sorun devam ederse bildireceğim

O halde tüm izinleri, bilgisayarı kullanan herkes için açık bırakarak çözdünüz. ESET deneme süresi bittikten sonra neden antivirüs programı kullanmak istemiyorsunuz?

Son düzenleme:
O halde tüm izinleri, bilgisayarı kullanan herkes için açık bırakarak çözdünüz. ESET deneme süresi bittikten sonra neden antivirüs programı kullanmak istemiyorsunuz?
Evet çözdüm umarım sorun yaşayan arkadaşlar görüp halleder. Virüs programları sistemi biraz yavaşlatıyor ondan dolayı kullanmayı düşünmüyorum fakat olayı çözdükten sonra eset dokuz tane virüs buldu az önce.

Bilgisayarınızda antivirüs kullanırken bile virüs çıkıyorsa kullanmazsanız daha kötü sonuçlar oluşacak gibi gözüküyor. ESET deneme süresi bittikten sonra sisteminizden kaldırıp, ücretsiz olarak Kaspersky Security Cloud - Free programını kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızda antivirüs kullanırken bile virüs çıkıyorsa kullanmazsanız daha kötü sonuçlar oluşacak gibi gözüküyor. ESET deneme süresi bittikten sonra sisteminizden kaldırıp, ücretsiz olarak Kaspersky Security Cloud - Free programını kullanabilirsiniz.
Önerinizi dikkate alacağım teşekkür ederim:)

Yeni konular

Geri
Yukarı