Windows 10 Home 64 Bit ISO Dosyası

Artık Windows sürümlerindeki fark çok düşük olduğu için ayrı imaj verilmiyor. Verilen tüm imajlar Pro, Home ve Education da dahil olmak üzere tek bir imajda toplanmış halinde.
Ürün anahtarınız hangi sürüm için ise ona göre yüklenecektir.
Dilerseniz kurulum esnasında da seçebiliyorsunuz.

Teşekkür ederim, hallettim format işlemini Windows 10 Home Single Language olarak otomatik bilgisayar anakarta gömülü olan lisansı tanıdı ve Windows 10 Home Single Language sürümünü kurdu tertemiz bir bilgisayar oldu :)

Sorun çözüldü.

Son düzenleme:
@witicieen
nasıl kurdun ve sorunu çözdün anlatırsan bizde faydalanırız...Teşekkürler

Rufus programını indirdim güncel olan programı oradan yeni nesil bilgisayarım olduğu için UEFI'li sistemi seçtim, ardından UEFI'li olan USB'yi 3.1 portuna taktım, ardından yeniden başlatıp F5 basıp USB ile işlem yap menüsünü seçip USB yi devreye soktu ve format işlemi başladı.

Peki UEFI Usb'yi nasıl buldunuz nasıl yaptınız, abi kusura bakma benim hiç tecrübem yok malım bu konuda, A 'dan Z'ye sıralamalı anlatırmısın lütfen...Format bittikten sonra windows 10 kurulmuş mu oluyor? peki driverlar falan onları nasıl hallediyorsun? Windows kendisimi yüklüyor kurulurken?

Peki UEFI Usb'yi nasıl buldunuz nasıl yaptınız, abi kusura bakma benim hiç tecrübem yok malım bu konuda, A 'dan Z'ye sıralamalı anlatırmısın lütfen...Format bittikten sonra windows 10 kurulmuş mu oluyor? peki driverlar falan onları nasıl hallediyorsun? Windows kendisimi yüklüyor kurulurken?

UEFI olan usb değil hocam. USB'ye Rufus programı ile yazdırırken UEFI şekilde yazdırıyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu video işinizi görecektir.

Peki lisansını nasıl aktarıyorsunuz? yoksa windows otomatik tanıyor mu anakarta gömülü orjinal lisansı?

Evet anakarta gömülü olan lisansı windows otomatik tanıyor kurulum yaparken zaten sormuyor. Direk etkinleştiriyor. Mesela senin lisansın Windows 10 Pro , Pro olarak kuruyor sistemi yada diğer sürümlere göre kurulum yapıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı