Windows 10 Home güncellemeleri nasıl kapatılır?

selam söyle

Decapat
Merhaba arkadaşlar, ben Windows 10 Home sürümü kullanıyorum sürekli güncelleştirme geliyor ve PC eski olduğundan sürekli kasma donma yüklememe gibi sorunla karşılaşıyorum. Güncelleştirmeleri geçici olarak kapattığımda sorunum çözülüyor bilgisayarım hızlanıyor ama Windows 10 Home sürümünde kalıcı olarak kapatamıyorum.
YouTube'da bulabildiğim tüm videolara baktım ama çözüme ulaşamadım ne yaparsam yapayım yeniden başlatıyor kendi kendine. Windows 10 Home Update kalıcı olarak kapatma yolunu bilenler yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
GitHub'da bunun için birçok tool var. Bir tanesi çok güzeldi ama adını unuttum hatırlarsam yazarım. "GitHub Windows 10 Update disable tool" şeklinde arayabilirsiniz. Yapacağınız işlemler deneysel olacağı için önce sistem geri yükleme noktası oluşturmanızı tavsiye ederim.

Buldum: Download WuMgr - MajorGeeks
Bu aracı tavsiye ederim. Windows Güncelleme ekranı dahil sabote ediyor. Programın kendisini açtığınızda istediğiniz sürücüyü manuel güncelleyebiliyor ya da tamamını engelleyebiliyorsunuz. Ben W11 de denedim gayet başarılıydı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlat sağ tık. services.msc yaz enter. Windows update çift tıkla devre dışı yap bitti.
bu basit çözümü yapıyorum bir süre sonra tekrar başlatıyor home sürümünde kalıcı kapanmıyor

GitHub'da bunun için birçok tool var. Bir tanesi çok güzeldi ama adını unuttum hatırlarsam yazarım. "GitHub Windows 10 Update disable tool" şeklinde arayabilirsiniz. Yapacağınız işlemler deneysel olacağı için önce sistem geri yükleme noktası oluşturmanızı tavsiye ederim.

Bu aracı tavsiye ederim. Windows Güncelleme ekranı dahil sabote ediyor. Programın kendisini açtığınızda istediğiniz sürücüyü manuel güncelleyebiliyor ya da tamamını engelleyebiliyorsunuz. Ben W11 de denedim gayet başarılıydı.
teşekkür ederim bakacağım.

Bu aracı tavsiye ederim. Windows güncelleme ekranı dahil sabote ediyor. Programın kendisini açtığınızda istediğiniz sürücüyü manuel güncelleyebiliyor ya da tamamını engelleyebiliyorsunuz. Ben W11 de denedim gayet başarılıydı.

Bu programı indirdim ama nasıl durdurabileceğimi bulamadım karışık geldi internette de tanıtan anlatan bulamadım bana nasıl durdurabileceğimi gösterme şansınız var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı