Çözüldü Windows 10 Home ISO dosyası Microsoft sitesinde bulunmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kyzael

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
1642009666288.png

Linux Mint'den Eski işletim sistemim olan Windows 10 Home'a geçmek istiyorum fakat sitede Home sürümünü bulamıyorum. Multi Edition diye bir şey çıkıyor. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Multi-Edition içinde Home, Pro ve Education birlikte bulunuyor. Kurulum sırasında seçenek çıkıyor.

Hocam direkt olarak Media Creation Tool indirip onunla Windows 10 indirin, hepsi içerisinde geliyor.
Linux'tayken creation tool nasıl kullanacak? Ezbere cevap vermeyin.
Yanlış bilgi
Eki Görüntüle 1268377

Linux Mint'den Eski işletim sistemim olan Windows 10 Home'a geçmek istiyorum fakat sitede Home sürümünü bulamıyorum. Multi Edition diye bir şey çıkıyor. Ne yapmalıyım?

Hocam direkt olarak Media Creation Tool indirip onunla Windows 10 indirin, hepsi içerisinde geliyor.

Artı -2 Eksi
Multi-Edition içinde Home, Pro ve Education birlikte bulunuyor. Kurulum sırasında seçenek çıkıyor.

Linux'tayken creation tool nasıl kullanacak? Ezbere cevap vermeyin.

Çözüm
Belki ISO dosyasını kurarken sorar hani multi çoklu demekya oradan tahmin ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı